dowolna

Apartamenty Rzeszów - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł53 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie idealne pod inwestycję Na sprzedaż gotowe do wejścia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Drabiniaka, rzeszów Odkryj wyjątkową okazję do zamieszkania w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

3 700 zł54 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze w kompleksie Capital Towers. Nieruchomość o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Kopisto

Śródmieście,Rzeszów

442 000 zł35 m² 12 489,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie o powierzchni 35,39 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł55 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,85 m2 zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ropczycka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł46 m² 11 837 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w dogodnej lokalizacji w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: -2 sypialnie -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

1 870 000 zł124 m² 15 020,10 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu, położonego na 21 piętrze na osiedlu Capital Tower w centrum Rzeszowa, z którego roztacza się piękny widok na rzekę Wisłok i Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Krasne,Rzeszów

289 227 zł31 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 31,16 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Biała,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Al. Sikorskiego Rzeszów. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze z dwoma balkonami. W pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

2 400 zł57 m² 42,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie w pełni umeblowane oraz odświeżone po ostatnich najemcach. Mieszkanie o powierzchni 56,55m2 przy ulicy Zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł55 m² 9 895,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zabłocie w Rzeszowie dostępne od zaraz! Mieszkanie posiada powierzchnię 55,48 m2 i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potokowa

Staroniwa,Rzeszów

3 700 zł91 m² 40,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować trzypokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 90,4 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Potokowej nieopodal centrum miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł61 m² 12 114,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Nieruchomość o powierzchni 61 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Architektów

Zwięczyca,Rzeszów

431 600 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w topowej lokalizacji ul. Architektów Rzeszów! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 750 zł64 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia atrakcyjne 4 - pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym w apartamentowcu "bulwary Park" przy ul.Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o pow. 64,29m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres przedstawia do wynajęcia nowe, komfortowo wykończone mieszkanie z klimatyzacją i garażem podziemnym - położone w kompleksie mieszkaniowym Wikana Square przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

585 000 zł72 m² 8 161,27 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż w stanie deweloperskim nowe, 3- p okojowe mieszkanie o powierzchni 71,68 m2 przy ulicy Technologicznej dzielnica Dworzysko Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie w St Tower w Rzeszowie klimatyzowane Dostępne od zaraz! Biuro nieruchomość dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie ulokowane na 1 piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 130,06 m2 przy ulicy Architektów. Nieruchomość znajduje się na ostatnim - 14 piętrze, pośród nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Załęże,Rzeszów

1 250 730 zł160 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 4 mieszkania na sprzedaż idealnie nadające się pod inwestycje! Zakup bez prowizji dla biura oraz brak opłaty 2% pcc do Urzędu Skarbowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę 2-pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Wywrockiego 11. Apartament jest o powierzchni 43m2 znajduje się na pierwszy piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

595 200 zł64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Powierzchnia: 64,00 m + balkon Lokalizacja: nowy etap osiedla przy bocznej ul. Św. Kingi (boczna ul. Lwowskiej) Promocja! Obniżka ceny o 200 zł/m!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

2 400 zł57 m² 42,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Budziwój,Rzeszów

909 000 zł103 m² 8 813,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 103,14 m2 na ul. Legionistów. Osiedle cechuję się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Budziwój,Rzeszów

669 000 zł67 m² 9 956,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 67,19 m2 na ul. Legionistów. Osiedle cechuję się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

3 950 zł82 m² 48,17 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 82m2 przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na 8 pi ętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Parkowa,Rzeszów

2 500 zł46 m² 54,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie z miejscem postojowym w parkingu podziemnym na nowo powstałym osiedlu "dzielnica Parkowa" przy ul.Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

490 700 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Powierzchnia: 49,07 m + balkon Lokalizacja: nowy etap osiedla przy bocznej ul. Św. Kingi (boczna ul. Lwowskiej) Promocja! Obniżka ceny o 200 zł/m!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potokowa

Staroniwa,Rzeszów

920 000 zł70 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż przy ulicy Potokowej w Rzeszowie. To trzypokojowe, komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 69,03 m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

411 252 zł48 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w super lokalizacji Rzeszowa i ciesz się komfortem nowoczesnego życia w dynamicznie rozwijającym się mieście. To mieszkanie to idealna inwestycja na przyszłość! Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Krasne,Rzeszów

309 369 zł33 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 33,33 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz luksusu i wygody? Wynajmę klimatyczny apartament 2 pokojowy z pięknym widokiem z 8 piętra. W pobliżu uczelnie , Millenium Hall, stąd wszędzie jest blisko!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Mieszka I,Rzeszów

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 45 m2 przy ulicy Podwisłocze w apartamentowcu Capital Towers, usytuowane na 10 pietrze 23-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Staroniwa,Rzeszów

495 000 zł36 m² 13 803,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,85 m2 nieopodal ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

7 500 zł109 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowy 4 - pokojowy apartament o powierzchni 109 m2 przy ulicy Lubelskiej w kompleksie Sky Res. Nieruchomość znajduje się na siedemnastym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Rzeszów

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość o powierzchni 45 m2 usytuowana jest na ósmym piętrze. Przestronne oraz jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Zalesie,Rzeszów

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Rzeszów, ul. Dunikowskiego Powierzchnia mieszkania: 63 m Powierzchnia ogródka: 120 m Taras: tak Liczba pokoi: 3 (2 odrębne sypialnie + salon z otwartą kuchnią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy alei Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze. Mieszkanie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Centrum,Rzeszów

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Śródmieście,Rzeszów

3 750 zł64 m² 58,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament na Wynajem w Sercu Rzeszowa "capital towers" twój agent nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Powstańców Warszawy

Drabinianka,Rzeszów

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu nowoczesne mieszkanie położone w kompleksie mieszkaniowym "nasz Gaj" przy ul. Powstańców Warszawy. Przestronna i oryginalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 800 zł40 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w budynku Apartamenty Zamkowe, przy ul. Kopisto 11, os. Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni 39,88m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij