dowolna

Mieszkania Rzeszów al. Sikorskiego

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

624 855 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Zalesie,Rzeszów

330 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Sikorskiego,Rzeszów

820 000 zł72 m² 11 357,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 72,20 m2. Świetna lokalizacja w Rzeszowie przy Al. Sikorskiego. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

329 125 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną 6 km od Rynku w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Drabinianka,Rzeszów

534 000 zł62 m² 8 594,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe na III/IV kwartał 2025. Brak dodatkowych kosztów tj. Podatek pcc2% oraz brak wynagrodzenia dla biura! Mam przyjemność przedstawić Tobie inwestycje, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Drabinianka,Rzeszów

437 000 zł48 m² 9 098,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biała,Rzeszów

820 000 zł110 m² 7 441,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, w malowniczej dzielnicy Biała. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

669 000 zł55 m² 12 168,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 54,98 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 54,98 m2. Położone jest na parterze w niskim budynku oddanym do użytkowania w 2016 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowej, nigdy wcześniej niezamieszkałej kawalerki na ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł72 m² 7 206,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,02 m2 z balkonem + 20 m2 poddasza do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskiej zabudowy szeregowej, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

653 564 zł60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,96 m + balkon i komórka lokatorska, zlokalizowane w Rzeszowie, ul. Sikorskiego. Dzięki doskonałej lokalizacji zapewniony jest wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

840 000 zł110 m² 7 622,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Trio Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje duże mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, w południowej dzielnicy Biała. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł71 m² 9 254,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 3 pokoje Z ogródkiem na nowym zamkniętym osiedlu położone nieopodal ul. Sikorskiego. zaledwie 15 minut od centrum Rzeszowa. Mieszkanie jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Biała,Rzeszów

650 000 zł159 m² 4 099,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży. Kameralna inwestycja przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gotowego mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

599 000 zł71 m² 8 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży. Kameralna inwestycja przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gotowego mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zalesie,Rzeszów

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy u l. Sikorskiego w Rzeszowie to przestronne, dwupoziomowe wnętrze o całkowitej powierzchni 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

779 000 zł62 m² 12 564,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie tarasem! Mieszkanie posiada powierzchnię 62 m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

475 000 zł56 m² 8 421,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie o powierzchni 56,4 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kameralnej inwestycji, otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

669 000 zł55 m² 12 168,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

449 000 zł66 m² 6 845,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 65,59 m2 z dużym ogródkiem! Inwestycja realizowana jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biała,Rzeszów

519 000 zł72 m² 7 206,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 72,02 m2 z balkonem. Możliwość adaptacji strychu na antresolę min. 20 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

489 000 zł72 m² 6 789,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

699 000 zł55 m² 12 713,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł106 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Sikorskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze. Bloku wybudowanego w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

475 000 zł56 m² 8 421,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych. Inwestycja charakteryzuje się niską zabudową (2 piętra), funkcjonalnymi mieszkaniami 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

650 000 zł159 m² 4 099,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z naszą kameralną ofertą przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Oferujemy gotowe mieszkanie o powierzchni 158,55 m z przestronnym tarasem i balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

475 000 zł56 m² 8 421,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W biurze Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie o powierzchni 56,4 m , w cenie 475 000 zł. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł71 m² 8 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy kameralne mieszkanie na parterze przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Lokal o powierzchni 71,32 m z przynależnym ogrodem o wielkości około 80 m . Dostępne od Zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zalesie,Rzeszów

546 000 zł58 m² 9 365,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej. W ofercie min. mieszkania trzypokojowe na parterze z tarasem i balkonem -zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

489 000 zł68 m² 7 193,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 lub 4 pokojowe mieszkanie o pow. 67,98 m2 zlokalizowane na 1 piętrze (z 1) w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy bocznej ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w cichej okolicy przy Alei Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

391 263 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w kameralnym niskim bloku zlokalizowanym w Rzeszowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

2 800 zł67 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie 67 m2 zlokalizowane na osiedlu Zalesie przy ulicy Sikorskiego. 1 piętro w niskim 3 piętrowym budynku bez windy oddanym do użytku w 2010 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

817 400 zł67 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą addom Mam do sprzedania, umeblowane mieszkanie o powierzchni 67,1 m , położone na 2. piętrze na osiedlu Zalesie przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie ma okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Staromieście,Rzeszów

2 350 zł58 m² 40,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 58 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 58 m2. Położone jest na 2 piętrze niskiego bloku wybudowanego w 2016 roku w Rzeszowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł66 m² 7 150,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa w miejscowości Tyczyn. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

499 000 zł72 m² 6 928,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa w miejscowości Tyczyn. Mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł56 m² 8 421,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, 4 pokojowe usytuowane na parterze w kameralnej inwestycji w Tyczynie. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem z użyciem materiałów najwyższej.