dowolna

Mieszkania Rzeszów al. Sikorskiego

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

584 850 zł55,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną pomiędzy ulicami Jazową a Sikorskiego. Mieszkania na parterze posiadają ogródek (od 40m2) do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Do wynajęcia mam mieszkanie na I piętrze w domu jednorodzinnym. Powierzchnia 80 m2. Trzy pokoje plus osobna kuchnia i łazienka. Dodatkowo na zewnątrz do dyspozycji jeden garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,04 m² 8 923,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,04 m2 + ogród (ok. 38 m2) w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Opis inwestycji: osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 78m2 przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Główne informacje dotyczące inwestycji: *.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

659 000 zł58,46 m² 11 272,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62 m² 11 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowe, wyposażone i jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, dzielnica Biała! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,14 m² 11 010,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które po prostu są i takie, w których od razu można wyobrazić sobie codzienne życie. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 987 zł57,04 m² 8 572,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Na południowych obrzeżach Rzeszowa, przy ul. Sikorskiego, powstaje kameralne osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej. Inwestycja zaprojektowana została z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł92,92 m² 4 955,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Na południowych obrzeżach Rzeszowa, przy ul. Sikorskiego, powstaje kameralne osiedle mieszkań i domów w zabudowie szeregowej. Projekt został stworzony z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł55,76 m² 10 921,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które od razu daje poczucie tu wszystko ma swoje miejsce ? To 55,76 m przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie jest gotowe na nowych właścicieli do zamieszkania, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Zalesie - Rzeszów - ul. Sikorskiego 45C Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie, położone w prestiżowej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł92,92 m² 5 702,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle przy ul. Sikorskiego, dzielnica Biała w Rzeszowie. W sprzedaży: - mieszkania na parterze o powierzchni 57,04 m lub 52,38 m w układzie 3-pokojowym z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent - Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,40 m2 z ogrodem! III etap inwestycji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł92 m² 5 759,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 67,09 m2 usytuowane na piętrze wraz z przynależnym poddaszem do własnej aranżacji. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Sikorskiego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł67,09 m² 7 898,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Pzrestronne mieszkanie z opcją kilku aranżacji wnętrza - Ty zdecyduj jaka przestrzeń jest Ci potrzebna. Duże poddasze do ewentualnej aranżacji. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa: 67,09m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł82,67 m² 6 640,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronny i ustawny lokal mieszkalny o powierzchni 82,67 m , położony na 2. piętrze budynku przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł106,05 m² 4 988,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,75 m2 + poddasze (33,75 m2) z możliwością aranżacji, w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 659 zł59,51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł71,75 m² 7 664,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 860 zł49,90 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: inwestycja: sikorskiego 45ef to nowy etap inwestycji przy al. Sikorskiego w Rzeszów miejscu, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

689 000 zł66 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Al. Sikorskiego Rzeszów. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze z dwoma balkonami. W pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł71,75 m² 7 664,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w sąsiedztwie Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 71,75 m2 na piętrze z przynależnym poddaszem 33,49 m2, balkonem 6,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł104 m² 9 605,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: oferujemy przestronne, 5-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 104 m usytuowane na ul. gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie Dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 052 zł62,69 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 mieszczące się przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 564 zł59,96 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,96 m + balkon i komórka lokatorska, zlokalizowane w Rzeszowie, ul. Sikorskiego. Dzięki doskonałej lokalizacji zapewniony jest wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Zalety nieruchomości: - mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową propozycję sprzedaży przestronnego mieszkania położonego przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, na pierwszym piętrze w budynku dwu-lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66 m² 10 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,38 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz prywatne miejsce postojowe. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Sikorskiego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

110 m 3 pokoje Balkon Fotowoltaika Rzeszów - Biała / ul. Sikorskiego Oferta bez prowizji od kupującego! Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł110,20 m² 6 615,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Home Profi prezentuje ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego dzielnicy Biała przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Cena do negocjacji Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł105 m² 7 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie, nowoczesna architektura, miejsce postojowe - Rzeszów ul. Sikorskiego Oferuję do sprzedaży wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,04 m² 8 923,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Świetna cena mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej - ostatnia szansa na zakup mieszkania już ostatnie dostępne nieruchomości. Rzeszów, al. Sikorskiego. Dzielnica Biała. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025