dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł54,36 m² 8 075,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie obok ul. Budziwojskiej. Mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym. Dostępne też.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu Nowoczesnego Osiedla Lwowska Tarasy. Etap ten zawiera budowę 19 budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Mieszkania dostępne w sprzedaży: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 986 zł54,87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogrodem w Rzeszowie - Lokalizacja: ul. Św. Walentego, rzeszów (matysówka) - Metraż: 54,87 m kw. - pokoje: salon z aneksem kuchennym + 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | bez pcc | wysoki standard | Lwowska - etap IV Szukasz swojego pierwszego mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - parter, 67,4 m z ogródkiem Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w ramach III etapu inwestycji przy ul. Kościuszki w Tyczynie. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej wraz z przynależnym prywatnym ogródkiem. Lokal posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł63,50 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m , usytuowane na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł62,69 m² 7 257,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję realizowaną w otoczeniu zieleni, w odległości zaledwie 7 kilometrów od centrum Rzeszowa. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 732 zł64,22 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,03m2 na 2 piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 845 zł60,03 m² 10 475,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,03 m zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze budynku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na najwyższym piętrze bloku położonego na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł54,57 m² 10 903,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostanie, wolne mieszkanie narożne ze skrajnym ogrodem ok. 200 m z widokiem na las. 3 - pokojowe o powierzchni 54,47 m . Nowoczesne osiedle Lwowska Tarasy zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 52,38 m z ogrodem o powierzchni 38 m . W jego skład wchodzą: 2 niezależne pokoje, duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 704 zł83,06 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł67,90 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w znakomitej lokalizacji: lubelska - Rzeszów bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 67,90m2 - piętro: 7 z 8 - loggia - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

747 500 zł72,50 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m przy ul. Architektów 11 w Rzeszowie. W pełni wyposażone mieszkanie idealne dla osób, które chcą zamieszkać na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł53,60 m² 8 115,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,6m2 położonego na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 264 zł50,32 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnej, kameralnej inwestycji w zielonej okolicy Rzeszowa. Do lokalu przynależy przestronny ogródek o powierzchni 280 m2, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63,29 m² 10 728,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w nowoczesnym, ośmiopiętrowym bloku z windą, zlokalizowane przy ul. Św. Kingi w Rzeszowie. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

561 457 zł61,53 m² 9 124,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzed aż nową ofertę. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,53m2 na 2. piętrze przy ul. Św. Kingi. Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł49,67 m² 10 569,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania w zabudowie apartamentowej 3 osobne pokoje z miejscem postojowym Rzeszów, jazowa Cena mieszkania: 525 000 zł Cena miejsca postojowego: 25 000 zł Łączna cena: 550.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł63,55 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem w atrakcyjnej cenie odświeżone 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz, za jedyne 2300 zł. Praktyczne mieszkanie o powierzchni 63,55 m przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! mieszkanie dostępne do wynajęcia od maja! Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 55 m2 , zlokalizowane przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie ,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Kurpiowskiej, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jedyne mieszkanie W tej cenie na całej inwestycji! nowość na rynku! Komfortowe przestrzenie mieszkań 3-pokojowych w segmentach środkowych. Funkcjonalne ogródki idealne, jako przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,12 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | rzeszów, ul. Wieniawskiego - os. Słocina Prezentujemy komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,10 m² 6 565,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy dwupoziomowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2, usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 025 zł59,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować II etap realizowanej inwestycji w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nie jest standardowa propozycja mieszkania - tutaj znajdziesz niezykle przydatne: miejsce parkingowe zewnętrzne i dodatkowo miejsce w garażu (dla Twojej wygody parkowania bez względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 828 zł60,47 m² 10 399,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkań w niskim bloku z windą położona w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie przy ul. Olbrachta. Opis nieruchomości: - pow. 60,47m2 - miejsce parkingowe zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem - Rzeszów, ul. Wieniawskiego Mieszkanie o powierzchni 53,12 m położone na parterze z prywatnym ogrodem to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56 m² 13 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Paderewskiego, na prestiżowym osiedlu Dzielnica Parkowa w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł62,69 m² 6 843,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 62,69 m z ogródkiem - Nowa inwestycja, ul. Budziwojska, rzeszów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 62,69 m zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł78,41 m² 7 460,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W sprzedaży nieruchomość, która łączy w sobie: przestrzeń, atrakcyjną cenę oraz dobrą lokalizację Zapraszam po szczegóły - trafiłeś odpowiednio. Opis nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Widokowe mieszkanie na sprzedaż budynejk hartbexu ul. Małopolska, wysoki standard wykończenia, nowe budownictwo,trzy pokoje. Biuro nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73,52 m² 9 915,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 87,72 m2, (z czego mieszkanie ma 73,52 M2, a piwnica 14,20 M2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 900 zł59,90 m² 7 828,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m2 położonego na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł52,61 m² 10 570,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie na parterze z dużym ogrodem | blackwood Krasne Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,61 m w kameralnej inwestycji blackwood w Krasnem, tuż przy.