dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Mieszka I

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł93 m² 9 228,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny z 1972 roku, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa na osiedlu Mieszka I.

Szczegóły ogłoszenia

511 800 zł32 m² 15 993,75 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bez pośredników nowoczesne i kompaktowe w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu mieszkaniowym Witolda Park przy ulicy Witolda 8D w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,60 m² 15 867,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60m2 zlokalizowane przy ulicy Twardowskiego w Rzeszowie. Ulica Twardowskiego to spokojna, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł49 m² 52,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni 49 m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze przy ul.Kopisto.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 950 000 zł88 m² 22 159,09 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty, które definiują ten apartament: prestiżowa lokalizacja Capital Tower, serce Rzeszowa 13 piętro prywatność, światło i spektakularna panorama miasta 88 m perfekcyjnie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu 5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 77,90 m , zlokalizowane na 3. piętrze wysokiego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46,10 m² 10 629,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe w świetnym stanie! Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od razu po zakupie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości prezentujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 200 m , idealny pod działalność medyczną, przychodnię wielospecjalistyczną, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej w Rzeszowie. Nieruchomość przeznaczona wyłącznie na wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro rzeszowskie- nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

549 000 zł79,40 m² 6 914,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Idealne cztery kąty dla rodziny przy Monte Cassino w Rzeszowie. Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, wygodę i funkcjonalny układ dla każdego domownika, ta oferta zasługuje na.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł220 m² 7 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:389 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 220 m , położony przy ul. św. Michała Archanioła w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świetnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Twardowskiego w Rzeszowie. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł570 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić na wynajem nowoczesną halę produkcyjno-magazynowa zlokalizowaną przy ul. Witolda w Rzeszowie o imponującej powierzchni 570.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 55m2 położone na osiedlu Mieszka I przy ul. Cegielnianej. Opis budynku: rok budowy: 2000 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

67,11 zł/m²20,10 m² 1 349 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 20,1 m2, położony na parterze budynku przy ul. Zagłoby. Cały obiekt przeznaczony jest wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł210 m² 10 471,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Niepodległości w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Wynajem gabinetu medycznego , ulica Litewska 6 Zapraszamy do wynajmu gabinetu medycznego w prestiżowym budynku Top Center blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²77 m² 5 313 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesny lokal z klimatyzacja usługowy na parterze o powierzchni 77 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szukasz przestronnego domu w Rzeszowie z dużym potencjałem inwestycyjnym lub mieszkaniowym? Ta nieruchomość przy ulicy Olszewskiego w Rzeszowie to propozycja, która może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal o pow. 150m2 znajdujący się przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduję się na poziomie -1 w niezależnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł146 m² 4 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,15 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament w centrum Rzeszowa - ul. Kopisto 8c. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kopisto 8C - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni 50 m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł61,73 m² 8 504,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy al.Niepodległości w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 61,73 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z 4 - piętrowym z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł100,20 m² 11 776 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 100,2 m , położony przy ul. Jana Twardowskiego. Apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²360 m² 23 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia Typ oferty:lokal użytkowy do wynajęcia Czynsz wynajmu:23 400 zł (65 zł/m ) Dostępny:natychmiast Forma własności:udział, księga wieczysta Charakterystyka lokalu:360 m , 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom w zabudowie szeregowej położony przy Al. Niepodległości w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,57 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu III etap naszej inwestycji, który będzie gotowy do odbioru w w I kwartale 2026 r. Oferujemy mieszkania w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

232,29 zł/m²14 m² 3 252 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal medyczny o powierzchni 14 m , położony na pierwszym piętrze budynku przy al. Rejtana. Cały obiekt przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 100,12 m , zlokalizowana przy ul. Witolda. Dwupoziomowe mieszkanie w lokalizacji cieszącej się dużym zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²122 m² 8 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 122 m , zlokalizowany przy ul. Miodowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²90 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem gabinetu medycznego , ulica Litewska 6 Zapraszamy do wynajmu gabinetu medycznego w prestiżowym budynku Top Center blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł12 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe Kopisto 8 Rzeszów Miejsce postojowe w hali garażowej znajdujące się w bloku przy Alei Kopisto 8a - wjazd zlokalizowany od ulicy Podwisłocze Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł116,60 m² 10 720,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Wyłącznie w Central Office! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - dom wolnostojący, składający.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dom przy ul. Letniej na osiedlu Mieszka I , z szybkim dojazdem do centrum miasta. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres oferuje do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na parterze w kameralnym, niskim, dwupiętrowym bloku z 2007 roku. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł65,73 m² 7 287,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. Krzyżanowskiego 65,73m2 trzy pokoje! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 65,73m2 znajdujące się na 6 parterze ośmiopiętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 położone przy ul. Pelczara w Rzeszowie! Mieszkanie z bardzo dobrym układem. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²31 m² 2 015 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia ostatni dostępny lokal biurowy o powierzchni 31 m2, znajdujący się na 1 piętrze nowoczesnego budynku w Rzeszowie, przy ul. Aleja Armii Krajowej 20. Nieruchomość.