dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Rzeszów - Oferty wynajmu lokali użytkowych

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Rzeszów,podkarpackie

88 zł/m²78,27 m² 6 888 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 78,27 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²360 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dream House Brokers prezentuje na wynajem przestronny lokal użytkowy przy ulicy Targowej o powierzchni 360 m , idealny pod działalność usługowo - handlową. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

75,03 zł/m²279 m² 20 932 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa - 279,1 m - Rzeszów, dworzysko, ul. Technologiczna Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową 279,1 m znajdującą się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²12 m² 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 12 m2. Usytuowany w Rzeszowie przy ul. Sondeja. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

21 zł/m²441 m² 9 261 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować magazyn, zlokalizowany przy ul.Boya-Żeleńskiego w Rzeszowie - boczna ul.Przemysłowej. Nieruchomość o powierzchni 441.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

45 zł/m²260 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność prezentować Państwu lokal użytkowy z wieloma możliwościami o powierzchni 260 m 2 , usytuowany na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²122 m² 8 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 122 m , zlokalizowany przy ul. Miodowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Rzeszów

90 zł/m²20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia - lokal usługowy 20 m | centrum rzeszowa ul. Ks. Jałowego | Doskonała lokalizacja | Pełne zaplecze sanitarne Szukasz lokalu w ścisłym centrum Rzeszowa , idealnego do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

English version below Z przyjemnością przedstawiamy Państwu lokal usługowy do wynajęcia przy ulicy Zygumntowskiej. Oferowaną przestrzeń można dostosować do indywidualnych potrzeb najemcy. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²78,10 m² 3 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Krakowie proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Rzeszowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 120 metrowego lokalu, usytuowanego na drugim piętrze. W komfortowej lokalizacji przy alei Armii Krajowej,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²378,77 m² 34 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U45 o powierzchni 378,77 m , który znajduje się na trzecim piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²119,90 m² 8 393 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U40 o powierzchni 119,90 m , który znajduje się na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²727 m² 87 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U9 o łącznej powierzchni 727 m , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokali U12, u13, u14 o powierzchni łącznej 111,43 m , które znajdują się na parterze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz idealnej przestrzeni na swoją działalność w Rzeszowie? Mamy dla Ciebie atrakcyjne lokale użytkowe na wynajem. Lokalizacja: rzeszów, staromieściepowierzchnia: 200 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie w biurze onhouse powierzchnia biurowa do wynajęcia ul. Warszawska, rzeszów | Parter | Nowoczesny budynek biurowo-usługowy Na wynajem powierzchnia biurowa zlokalizowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witolda

Wilkowyja,Rzeszów

50,87 zł/m²173 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia w pełni umeblowany lokal użytkowy w kompleksowo zmodernizowanym budynku biurowym zlokalizowanym przy ulicy Witolda 6. Doskonała lokalizacja z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Matejki

Śródmieście,Rzeszów

99,17 zł/m²60 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal w top lokalizacji przy Matejki idealny pod usługi i handel! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60 m położony na parterze kamienicy przy ul. Jana Matejki, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

9,67 zł/m²150 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia miejsce na placu z parkingiem o powierzchni 150 m w Zgłobniu położony w najbardziej ruchliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zamkowa

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o pow. 60 m2 przy ul. Zamkowej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 przy ul. Króla Stanisława Augusta w Rzeszowie Do wynajęcia odświeżony lokal użytkowy o powierzchni 50 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

13 zł/m²150 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sokoła

Śródmieście,Rzeszów

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Loka na parterze | 130 m2 | ul. Sokoła | Rzeszów Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 130m2. Składa się z trzech pomieszczeń głównych, dwóch łazienek, korytarza i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. 3 Maja

Śródmieście Południe,Rzeszów

140,44 zł/m²41 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 41,3 m , w pełni przystosowany do prowadzenia działalności w branży gastronomicznej lub handlowej. Lokal znajduje się na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

76,67 zł/m²60 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ostatni wolny lokal w Folwark Center Rzeszów bez pośredników Nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 60 m , położony na parterze kompleksu Folwark Center Rzeszów. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śreniawitów

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

42,21 zł/m²72 m² 3 039 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bez prowizji lokal biurowy o powierzchni 72m2, zlokalizowany w samym centrum miasta - przy pl. Śreniawitów 9, położony na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Matejki

Rzeszów,podkarpackie

105 zł/m²60 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy 60 m - ul. Jana Matejki - Centrum Rynku Brak prowizji od najemcy! Park Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Dworzysko,Rzeszów

49,94 zł/m²124 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesny, nigdy nie użytkowany lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Technologicznej. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Wilkowyja,Rzeszów

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowo - usługowe o pow. 20 m2 i 30 m2 lokalizowane na pierwszym piętrze budynku handlowo - usługowego w Rzeszowie przy ulicy Al. Żołnierzy I Armii Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zamkowa

Śródmieście Południe,Rzeszów

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie najmu nowoczesny lokal biurowy 60 m2 w centrum Rzeszowa - ul. Zamkowa Szukasz prestiżowego miejsca dla swojej firmy w samym sercu Rzeszowa? Ten świeżo wyremontowany lokal przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Paderewskiego,Rzeszów

64,54 zł/m²70 m² 4 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 195 m2 , Usytuowany na 1 piętrze w nowoczesnym, wielkopowierzchniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

80,19 zł/m²106 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rzeszów. Do wynajęcia gabinet stomatologiczny. Powierzchnia 106m2: 2 gabinety stom., sterylizatornia, pokój biurowy, kuchnia, łazienka dla personelu, poczekalnia, łazienka dla pacjentów, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Podpromie

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

85,90 zł/m²39 m² 3 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy /39 m2/ ul. Podpromie / centrum rzeszowa! Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 39 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Rzeszów

Projektant,Rzeszów

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny, funkcjonalny i świetnie wyeksponowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 20 m , położony na parterze budynku na popularnym i doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Centrum,Rzeszów

62,86 zł/m²35 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować lokal z działającą cukiernią w samym Rynku w Rzeszowie Do wynajmu lokal w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zamkowa

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - Centrum Rzeszowa - ul. Zamkowa Park Nieruchomości prezentuje na wynajem Lokal po generalnym remoncie , zlokalizowany w kamienicy na 2 piętrze, idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zagłoby

Mieszka I,Rzeszów

78,40 zł/m²12 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal medyczny o powierzchni 12,5 m2, położony na parterze budynku przy ul. Zagłoby. Cały obiekt przeznaczony jest wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Sikorskiego,Rzeszów

55,55 zł/m²81 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy w prestiżowej części miasta przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Śródmieście,Rzeszów

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 40 m . Usytuowany jest przy ulicy Zamenhofa w Rzeszowie - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Rzeszów,podkarpackie

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 20m2 przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na pierwszym piętrze.