dowolna

Lokale w centrum Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dom rodzinny z działką 15 ar Rzeszów ul. Dębicka, dzielnica Przybyszówka - Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia Państwu dom jedno rodzinny usytuowany na na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 850 000 zł950 m² 1 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica w centrum Rzeszowa (75 % udziału) Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia Państwu kamienice trzy kondygnacyjną o łącznej powierzchni 950 m2 (650 m użytkowej) Kamienica przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Rzeszów,podkarpackie

51,85 zł/m²54 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w centrum Rzeszowa o powierzchni 54 m2 Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia Państwu lokal biurowo handlowo usługowy, znajdujący się na parterze szeregowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

56,67 zł/m²45 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy w centrum Rzeszowa. Do lokalu przynależy węzeł sanitarny. Ogrzewanie własne elektryczne. Idealny pod sklep lub działalność usługową (finanse, doradztwo). Przeszklona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

0,26 zł/m²53 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Rzeszowa -53m2- położony na pierwszym piętrze w D.H "Ameryka". Cena 1400 zł (do negocjacji) plus media. Kontakt:   proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 550 000 zł500 m² 5 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Poszukuję kupca na inwestycję w centrum Rzeszowa, którą stanowi piękna odnowiona kamienica, posadowiona na działce 6,6ar co jak na ścisłe centrum jest ogromną powierzchnią. Posadowiona jest ona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Rzeszów

26,42 zł/m²53 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal uzytkowy w centrum Rzeszowa -53m2- położony na pierwszym piętrze (schody ruchome) w D.H "Ameryka". Cena 1400 zł (do negocjacji) plus media. Kontakt:   proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Okulickiego

Baranówka,Rzeszów

35 zł/m²440 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia -lokal użytkowy w Rzeszowie przy ul. Okulickiego 13b. Opis nieruchomości; lokal położony jest bardzo blisko centrum przy jednej z najbardziej ruchliwych głównych ulic Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

15,85 zł/m²82 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - mieszkalny zlokalizowany na drugim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa. Lokal w wysokim standardzie, wejście od bardzo ruchliwej ulicy. Wyposażony w aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Miłocin

Miłocin,Rzeszów

8 000 000 zł3 600 m² 2 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lub na sprzedaż magazyn w Rzeszowie, położona ok. 4 km od centrum miasta. Magazyn zlokalizowany w niedalekiej odległości od lotniska Rzeszów-Jasionka. Przy magazynie duży plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal lub stanowiska do pracy - w pełni wyposażone fryzjerskie lub po zmianie pod manicure/pedicure, przy bardzo dobrze prosperującym salonie kosmetycznym, cena 800 zł z mediami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Asnyka

Śródmieście,Rzeszów

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowo atrakcyjny lokal w ścisłym centrum Rzeszowa, położony w bezpośrednim sąsiedztwie dworców pks i pkp przy głównym ciągu pieszych. Lokal posiada duże witryny od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Śródmieście,Rzeszów

58,11 zł/m²74 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W ścisłym centrum miasta Do wynajęcia lokal o pow. 74m2 w centrum Rzeszowa w miejscu o bardzo dużym nasileniu ruchu pieszego oraz samochodowego. Usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

28 zł/m²38 m² 1 064 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal w centrum handlowym Full Market w Rzeszowie o powierzchni 38m2. Lokal wykończony. Cena 28 zł/m2 + vat. Do ceny należy doliczyć koszty energii. Brak dodatkowych opłat. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południe

Śródmieście Południe,Rzeszów

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o łącznej pow. 270 m2 położone na II piętrze, w dwupiętrowej kamienicy z cegły na w centrum miasta w Rzeszowie. Lokal składa się z 6 pomieszczeń biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południe

Śródmieście Południe,Rzeszów

14,93 zł/m²40 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia okal o pow. 40.18 m2 na parterze w kamienicy w centrum Rzeszowa. Lokal o pow. 40.18 m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi ( 22 i 11 m2) , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południe

Śródmieście Południe,Rzeszów

510 000 zł99 m² 5 131,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! lokal biurowy w centrum Rzeszowa! Lokal mieści się na rynku- w ścisłym centrum Rzeszowa. Powierzchnia lokalu to nieco ponad 99 m2. W lokalu znajdują się 4 pokoje + 2 sanitarniaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 3 Maja

Śródmieście,Rzeszów

89,16 zł/m²42 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia 41,5m2 , plus 10m2 pom. gospodarcze, wejście bezpośrednio z chodnika , witryny , instalacja alarmowa , najemca pokrywa tylko koszty energii elektrycznej według zużycia , posadzka płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Matejki

Śródmieście,Rzeszów

19 zł/m²80 m² 1 520 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy do wynajęcia o pow. 80m2 w kamienicy na I piętrze w centrum Rzeszowa przy ul. Matejki. Składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni i korytarza. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Asnyka

Śródmieście,Rzeszów

9 000 000 zł960 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona jest w śródmiejskiej strefie Rzeszowa, w dzielnicy w której dominującą funkcją jest funkcja handlowo-usługowo-biurowa. Jest to dzielnica bardzo atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

35,04 zł/m²224 m² 7 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Rzeszów Centrum / rejon 3 Maja/ Lokal handlowy, na parterze,duże witryny wystawowe, wejście z ciągu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Matejki

Śródmieście,Rzeszów

22 zł/m²80 m² 1 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia o pow. 80m2 w kamienicy na I piętrze w centrum Rzeszowa przy ul. Matejki. Lokal składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni i korytarza. Stan lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Rzeszów

21,95 zł/m²82 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

atrakcyjny lokal biurowo-usługowy, w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, składa się z dużego pomieszczenia z aneksem kuchennym, antresoli, łazienki oraz holu, klimatyzowany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

78,95 zł/m²76 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal polożony na parterze w ścisłym centrum Rzeszowa, składa się z z dużego pomieszczenia, zaplecza socjalnego, toalety. Lokal idealny na działalnośc finansową, handel. Posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Śródmieście,Rzeszów

52,70 zł/m²74 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W ścisłym centrum miasta Do wynajęcia lokal o pow.74m2 w centrum Rzeszowa w miejscu o bardzo dużym nasileniu ruchu pieszego oraz samochodowego. Usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Śródmieście,Rzeszów

590 000 zł99 m² 5 959,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, doskonale nadający się np. na wynajem na pomieszczenia biurowe. Mieszczący się na I piętrze w III piętrowej kamienicy bezczynszowej, w samym centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Północ

Śródmieście Północ,Rzeszów

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta godna uwagi! Do sprzedaży lokal o powierzchni 75m2 położony w centrum miasta o przeznaczeniu: handlowo-usługowym, w którego w skład wchodzi 2 pomieszczenia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Rzeszów

900 000 zł75 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo - usługowy, po remoncie, parter,obok dworca pks,ścisłe centrum,obok nowego dojazdu do nowo powstającej galerii, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal przystosowany do funkcjonowania Placówki bankowej (bankomat) lub punktu handlowo-usługowego. Piękny, świeżo wyremontowany budynek narożny (skrzyżowanie największych ulic w Rzeszowie - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rynek

Śródmieście,Rzeszów

740 000 zł99 m² 7 445,42 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Rzeszów

780 000 zł99 m² 7 847,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, doskonale nadający się na pomieszczenia biurowe. Mieszczący się na I piętrze w III piętrowej kamienicy bezczynszowej, w ścisłym centrum Rzeszowa. Składający się, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zamkowa

Rzeszów,podkarpackie

34,78 zł/m²23 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w Centrum Rzeszowa, ul. Zamkowa,boczna 3-go Maja. 23m2,pomieszczenie w łazienką.I piętro w kamienicy.Odmalowane ściany, na podłodze panele.Cena 800zł/m-c plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Piłsudskiego

Rzeszów,podkarpackie

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal w centrum Rzeszowa w narożnej kamienicy przy ul. Piłsudskiego i Targowej. Lokal o powierzchni 120 m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku - składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Rzeszów

84,44 zł/m²45 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Położenie: centrum miasta: piłsudskiego 36 na parterze, przy pasażu handlowym w sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe oraz usługowe. Pasaż jest ciągiem witryn ch europa II. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wolności

Śródmieście,Rzeszów

2 zł/m²50 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualne biuro to usługa skierowana do wszystkich rodzajów spółek, działalności gospodarczych. Dajemy Ci możliwość posiadania w pełni wyposażonego biura w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Trembeckiego

Staromieście,Rzeszów

180 m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę budynek usługowo- handlowy. Rzeszów ul. Trembeckiego (5 km od centrum Rzeszowa, 500m od P C H agrohurt S.A.); sąsiedztwo wielu hurtowni, firm transportowych i centrów dystrybucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Rzeszów

12 zł/m²25 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę nowocześnie urządzony, w pełni wyposażony salon fryzjerski. Świetna lokalizacja (w centrum). Kontakt :  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek

Rzeszów,podkarpackie

40 zł/m²100 m² 4 013 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w centrum miasta o powierzchni 100,33m2, składający się z 4 pomieszczeń (w tym łazienka - 2 toalety). Lokal usytuowany na parterze w kamienicy przy ul. Rynek 16,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Rzeszów

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 35 m2 - doskonały pod działalność handlowo-usługową. Zlokalizowany w Centrum Rzeszowa, w okolicach dworca pkp - ul. Żeromskiego 6. Po generalnym remoncie (wym. okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. 3 Maja

Rzeszów,podkarpackie

23,81 zł/m²42 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam do wynajęcia lokal 42 m2 pod działalność biurową, usługową,np. biuro rachunkowe, ubezpieczeniowe, kancelaria notarialna, doradztwo finansowe. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Śródmieście,Rzeszów

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum Rzeszowa! Lokal znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Asnyka 10, w miejscu o natężonym ruchu pieszych. Wejście.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij