Lokal użytkowy Rzeszów
Rzeszów, podkarpackie
- 80,19 zł/m²
- 106 m²
- 8 500 zł
Radosław Jasłows...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy Rzeszów
Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Lokal użytkowy Rzeszów
Zaktualizowane: 8 maja 2026
80,19 zł/m² 106 m² 8 500 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 8 500 zł (80,19 zł/m²)
- Dostępny: luty 2026
- Charakterystyka lokalu: 106 m²
- Rozkład lokalu: piętro 0
- Media: klimatyzacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Jasłowska Nieruchomości Paulina Jasłowska, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 99/13317/OLW
Lokalizacja
- Adres: Rzeszów, podkarpackie
Opis nieruchomości
Lokal medyczny o powierzchni 106 m² w pełni przystosowany do działalności stomatologicznej lub estetycznej, położony przy jednej z głównych ulic Rzeszowa. Doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem i możliwością parkowania tuż przed budynkiem. Na elewacji znajduje się podświetlany, widoczny z daleka napis STOMATOLOGIA , co stanowi idealną promocję dla przyszłego najemcy. (...)
506 311...
506 311 334