Ogłoszenie archiwalne

Lokal handlowy

Litewska, Pobitno, Rzeszów, podkarpackie

  • 60 zł/m²
  • 391 m²
  • 23 460 zł

Lokal handlowy

Litewska, Pobitno, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
29 kwietnia 2021

60 zł/m²

391 m²

23 460 zł

Lokal handlowy

Zaktualizowane: 29 kwietnia 2021

60 zł/m² 391 m² 23 460 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

obiekt biurowo-handlowo-usługowy

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 23 460 zł (60 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2021
  • Charakterystyka lokalu: 391 m², 3 pomieszczenia; stan: nowy wykończony
  •   winda, wejście z ulicy
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 2/2
  • Budynek: obiekt biurowo-handlowo-usługowy; rok budowy: 2020
  • Media: klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (15 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: ESTATON, zaktualizowane: 29.04.2021
  •   numer ogłoszenia: 34/7642/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na Osiedlu Pobitno. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako jedna z najbardziej cenionych agencji. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą oraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z doradcą. (...)

Kontakt

Agent

Krystian Drąg

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Krystian Drąg