Lokal handlowy, ul. Zaciszna

Zaciszna, Rzeszów, podkarpackie

  • 1 333 500 zł
  • 127 m²
  • 10 500 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Zabłocki

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Zaciszna

Zaciszna, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 333 500 zł

127 m²

10 500 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Zaciszna

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 333 500 zł 127 m² 10 500 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 333 500 zł (10 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 127 m²; stan: do wykończenia
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: ESTATON, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 5/19090/OLS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu nowoczesny lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 128m2 położony przy ul. Zacisznej 9 w Rzeszowie.

To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod działalność usługową, medyczną, kosmetyczną lub handlową w kameralnym i nowoczesnym budynku.
Lokal znajduje się w niskim, eleganckim obiekcie, w którym mieszczą się jedynie 4 lokale usługowe. Trzy z nich są już zagospodarowane, funkcjonują tam m.in. (...)

Agent

Paweł Zabłocki

17 283 17...

17 283 17 32

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

17 283 17...

17 283 17 32

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK