dowolna

Nowe mieszkania i domy Staromieście, Rzeszów - Nieruchomości z rynku pierwotnego Staromieście

58 ogłoszeń

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

380 000 zł69 m² 5 520,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu inwestycję która zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa przy ulicy Lubelskiej. Gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

349 000 zł151 m² 2 311,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Kolejny etap budowy Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w atrakcyjnej, spokojnej dzielnicy Rzeszowa na osiedlu: staromieście w okolicach ulicy Warszawskiej Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

194 000 zł28 m² 6 928,57 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu ostatnie takie mieszkanie na inwestycji skyres! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 28,50m2 - piętro 8 - powierzchnia balkonu: 4,5m2 - przestronny pokój dzienny - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

342 100 zł68 m² 5 031 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowa inwestycja na osiedlu staromieście, ulica lubelska! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze dojazdowej do lotniska, które są gotowe do wykańczania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

475 100 zł68 m² 7 021,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Bella Dolina zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Staromieście,Rzeszów

334 200 zł68 m² 4 886,68 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie o pow. ok. 68,39mkw, mieszące się w nowoczesnym bloku na nowo powstałym osiedlu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

349 000 zł68 m² 5 157 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa prestiżowa inwestycja w Rzeszowie - Bella Dolina! ul. Lubelska Ostatnie wolne mieszkania! Mieszkanie na Twoją Kieszeń w Rzeszowie! 0% wynagrodzenia dla biura, 0% pcc dk Brokers prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

312 000 zł57 m² 5 474 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja W centrum rzeszowa Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne mieszkania w samym sercu Rzeszowa, które będą gotowe wrzesień 2019 roku. Opis mieszkania: 56,36 m2, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

319 000 zł90 m² 3 537,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle składające się z 19 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Zaczerniu. Połączono tu miejską nowoczesną zabudowę w wygodnym domu pod miastem 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

208 950 zł41 m² 5 082,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe, położony na I piętrze w bloku z windą o powierzchni 41,11 m2 z pięknym widokiem. Jeśli szukacie Państwo mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

307 900 zł62 m² 4 970,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,95m2. mieszczące się w nowo powstającym bloku na osiedlu Bella Dolina, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

296 500 zł59 m² 5 055 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa prestiżowa inwestycja w Rzeszowie - Bella Dolina! ul. Lubelska Mieszkanie na Twoją Kieszeń w Rzeszowie! Ostatnie wolne mieszkania! 0% wynagrodzenia dla biura, 0% pcc dk Brokers prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

566 000 zł109 m² 5 182 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w sky res z pięknym widokiem na Rzeszów! Ostatnie wolne mieszkania- wrzesień 2019! 5 pokoi, komórka lokatorska oraz miejsce w garażu podziemnym 0% prowizji dla biura 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

399 300 zł86 m² 4 650,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! 0% podatku pcc! W ofercie biura jk Nieruchomości do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Lubelskiej. Nieruchomość o powierzchni 85,87m2 znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

385 500 zł69 m² 5 578,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc! W ofercie biura jk Nieruchomości do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Lubelskiej. Nieruchomość o powierzchni 69,11m2 znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Staromieście,Rzeszów

206 596 zł40 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentowane osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części miasta przy ulicy Wieniawskiego. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

285 102 zł61 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy w inwestycji ogrody hiszpańskie dwa dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 60,66 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dużej antresoli i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

254 000 zł45 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w sky res z pięknym widokiem na Rzeszów! Kolejny etap inwestycji w sprzedaży! 0% prowizji dla biura 0% podatku pcc Z przyjemnością prezentujemy ofertę mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

276 000 zł49 m² 5 671 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krogulskiego

Staromieście,Rzeszów

310 000 zł47 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie gotowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na 1 pietrze, balkon: 7,63 m2, w trakcie wykańczania "pod klucz"! Cena za mieszkanie w stanie "pod klucz": 310.000 zł (wykończona łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krogulskiego

Staromieście,Rzeszów

251 000 zł42 m² 5 935 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie gotowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 (47 m2 po podłodze) na 5 piętrze, z 2 balkonami po 7m2! Rozkład: - salon z aneksem kuchennym + balkon - pokój - pokój + balkon - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

194 000 zł28 m² 6 928,57 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

475 100 zł68 m² 7 021,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

351 700 zł57 m² 6 211,59 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Nowoczesny design budynków, wysoki standard wykończenia, garaże podziemne spełnią wymagania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

343 100 zł69 m² 5 000,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wieniawskiego

Staromieście,Rzeszów

206 596 zł40 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Staromieście,Rzeszów

369 000 zł107 m² 3 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Expander ma przyjemność przedstawić nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ulicy Myśliwskiej. Inwestycja, w skład której docelowo wchodzić będzie 18 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

420 200 zł85 m² 4 919,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

368 000 zł102 m² 3 607,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej wraz z działką o powierzchni 3,25 ara. Domy położone są w cichym i spokojnym zakątku Rzeszowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

399 300 zł86 m² 4 650,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura rzeszowskie nieruchomości do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,87 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu przy ul. Lubelskiej co gwarantuje nam łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

269 664 zł51 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy w inwestycji ogrody hiszpańskie ostatnie mieszkania o powierzchni 50,88 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

254 400 zł53 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogrodem. Jego powierzchnia to 53m2. Wszystkie lokale są w pełni uzbrojone w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

248 941 zł47 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy w inwestycji ogrody hiszpańskie ostatnie mieszkania o powierzchni 46,97 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

266 800 zł58 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej z poddaszem. Jego powierzchnia to 58m2. Wszystkie lokale są w pełni uzbrojone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

260 928 zł54 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy w inwestycji ogrody hiszpańskie dwa dwu-poziomowe mieszkania o powierzchni 54,36 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli i łazienki. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Staromieście,Rzeszów

203 495 zł41 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Staromieście,Rzeszów

199 888 zł38 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Staromieście,Rzeszów

129 387 zł25 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Staromieście,Rzeszów

216 810 zł39 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020