dowolna

Nowe mieszkania i domy Staromieście, Rzeszów - Nieruchomości z rynku pierwotnego Staromieście

58 ogłoszeń

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nieruchomści marbel przedstawiają Państwu nowoczesne domy jednorodzinne na Osiedlu Staromieście - 5 min do centrum. W skład nowej inwestycji docelowo wchodzi 18 domów w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

300 000 zł44 m² 6 699,42 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

300 000 zł45 m² 6 699,42 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

455 000 zł189 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Rzeszowskie nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Dom w Błażowej. Powierzchnia domu to 189 m2, składającego się z 2 kondygnacji naziemnych. Dom sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

293 370 zł53 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskich - Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze o powierzchni 53,34 m2 z przynależnym ogródkiem. Powstające osiedle to zespół budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

304 038 zł53 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w Zaczerniu. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam wpisać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

298 600 zł45 m² 6 699,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

549 000 zł129 m² 4 249,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 m²

Do sprzedania skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni 2,92 ary. W bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 15,9 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe mieszkanie na ul. Architektów w Rzeszowie. Powierzchnia 90 m2. Niska zabudowa, duże przestronne mieszkania, blisko sklep, przystanek mpk, przedkszole, żłobki, to kilka z wielu atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

285 120 zł59 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 na I piętrze w zabudowie szeregowej. Cicha i spokojna okolica oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

369 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na oś. Architektów w Rzeszowie. Świetna lokalizacja Niska zabudowa, duże przestronne wnętrze, w pobliżu sklepy, przystanek mpk, przedszkole, żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

320 040 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu domy w zabudowie szeregowej na ul. Warszawskiej. W ofercie nowe domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Staromieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

309 372 zł53 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu. Nowe 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 53,34 m2 z przynależnym skrajnym ogrodem. Powstające osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

947 000 zł163 m² 5 809,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom parterowy 163 m2 z bezpośrednim sąsiedztwem lasu - Rakszawa Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy, wolnostojący, niepodpiwniczony z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

325 215 zł60 m² 5 420,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 z ogródkiem. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji przy Ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

257 100 zł33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

314 000 zł45 m² 6 699,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

297 000 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

320 040 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021