Dzielnica Parkowa
Rzeszów, Parkowa, Ignacego Paderewskiego 51

Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Dzielnica Parkowa
Rzeszów, Parkowa, Ignacego Paderewskiego 51
Rzeszów, Parkowa, Ignacego Paderewskiego 51
Zobacz na mapie
I kwartał 2027
od 9 500 zł/m²
od 48,59 do 145,51 m²
od 3 do 5
garaż
Termin realizacji
I kwartał 2027Ceny
od 9 500 zł/m²Metraże
od 48,59 do 145,51 m²Liczba pokoi
od 3 do 5Miejsca postojowe
garaż3 pokoje
od 553 926 zł
4 pokoje
od 647 425 zł
5 pokoi
od 1 890 850 zł

Inwestycja realizowana przez:
DZIELNICA PARKOWA 2 Sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży
Kwiatkowskiego 44A/1
Rzeszów 35-311
| Mieszkanie40/B8 | 68,22 m² | 9 900 zł/m² | 7/15 | 4 | 675 378 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 40/B8 |
| Mieszkanie1/B7 | 74,92 m² | 11 050 zł/m² | 1/15 | 3 | 827 866 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1/B7 |
| Mieszkanie4/B7 | 48,60 m² | 12 200 zł/m² | 1/16 | 3 | 592 920 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 4/B7 |
| Mieszkanie5/B7 | 67,08 m² | 10 600 zł/m² | 1/16 | 3 | 711 048 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 5/B7 |
| Mieszkanie6/B7 | 52,67 m² | 11 500 zł/m² | 1/16 | 3 | 605 705 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 6/B7 |
| Mieszkanie7/B7 | 74,76 m² | 10 550 zł/m² | 2/16 | 4 | 788 718 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 7/B7 |
| Mieszkanie9/B7 | 68,15 m² | 9 700 zł/m² | 2/16 | 4 | 661 055 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 9/B7 |
| Mieszkanie11/B7 | 67,08 m² | 10 600 zł/m² | 2/16 | 3 | 711 048 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 11/B7 |
| Mieszkanie13/B7 | 74,76 m² | 10 550 zł/m² | 3/16 | 4 | 788 718 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 13/B7 |
| Mieszkanie17/B7 | 67,09 m² | 10 600 zł/m² | 3/16 | 3 | 711 154 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 17/B7 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie