Działka budowlana Rzeszów

Drabinianka, Rzeszów, podkarpackie

  • 2 870 000 zł
  • 8 200 m²
  • 350 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Wójcik

Skontaktuj się

Działka budowlana Rzeszów

Drabinianka, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
4 maja 2026

2 870 000 zł

8 200 m²

350 zł/m²

Działka budowlana Rzeszów

Zaktualizowane: 4 maja 2026

2 870 000 zł 8 200 m² 350 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 870 000 zł (350 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 8 200 m²
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: OKAZJA Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 9/19435/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana na Drabiniance o powierzchni 82 arów. Nieruchomość ma wydłużony kształt o wymiarach około 30 x 265 m, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy przewidujące realizację 5 domów jednorodzinnych, co czyni ją doskonałą propozycją zarówno dla dewelopera, jak i inwestora szukającego gruntu pod kameralne osiedle. (...)

Agent

Marcin Wójcik

736 960...

736 960 490

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Wójcik

736 960...

736 960 490

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości