dowolna

Domy z garażem Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

550 000 zł154 m² 2 759,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m2 z garażem dwustanowiskowym o powierzchni 37,97 m2. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zalesie,Rzeszów

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia o powierzchni 220 m2 usytuowany na działce 3,6-arowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

550 000 zł117 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową inwestycję w południowej części Rzeszowa. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem. Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

755 000 zł181 m² 4 171,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta wyłącznie w Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja, przy ul. Morgowej w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułkowskiego

Mieszka I,Rzeszów

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Home z przyjemnością prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej o pow. 200m2 znajdujący się w samym centrum miasta. Dookoła cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł127 m² 4 727,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Mam przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję I etapu 14 domów w zabudowie szeregowej w cichej i spokojnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

475 000 zł117 m² 4 042,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Biała,Rzeszów

5 200 zł250 m² 20,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu dom do wynajęcia o powierzchni ok. 250 m2 w Rzeszowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

699 000 zł134 m² 5 212,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Rzeszowa - biała. Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Biała,Rzeszów

579 000 zł129 m² 4 620,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:182 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu II etap inwestycji, w skład której wchodzą cztery 5-pokojowe domy w zabudowie szeregowej - segmenty narożne z ogrodami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sienna

Drabinianka,Rzeszów

3 200 zł230 m² 13,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Siennej. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

478 000 zł83 m² 5 752,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż ostatnia wolna szeregówka 83,1 m2. Prezentowany projekt przedstawia następujący układ pomieszczeń. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, wc oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Biała

Biała,Rzeszów

579 000 zł130 m² 4 464,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta bez prowizji i dodatkowych kosztów, bezpośrednio od przedstawiciela dewelopera! Na sprzedaż ostatnia szeregówka w inwestycji na Sikorskiego w Rzeszowie. Gotowa w II kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Biała,Rzeszów

789 000 zł120 m² 6 569,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Południowej części Rzeszowa. Prezentowana nieruchomość to segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

559 000 zł117 m² 4 770,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż ostatni środkowy dom w zabudowie szeregowej na osiedlu w 10 budynków o powierzchni około 117,49 m2 zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wojtyły

Biała,Rzeszów

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 366 m²

Komfortowa posiadłość w popularnej dzielnicy Biała na południu Rzeszowa z wyjątkowym ogrodem. Dom w pełni wykończony z wykorzystaniem wielu praktycznych rozwiązań. Posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Biała,Rzeszów

789 000 zł120 m² 6 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom wykończony pod klucz. Wysoki standard. Mam przyjemność zaprezentować nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej 120 m2 z garażem i ogródkiem o powierzchni ok 1,5 ar. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z 1999 r. Na parterze: salon z kominkiem. Kuchnia. Ubikacja. Łazienka. Przedpokój. Pomieszczenie gospodarcze. Przeszklony taras. Na piętrze. Łazienka. 2 małe pokoje. Sypialnia. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł117 m² 4 723,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej na mocno rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą, wysokim stanem deweloeprskim wykończenia a także mocno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

1 350 000 zł270 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Home z przyjemnością prezentuje Państwu dom jednorodzinny o całkowitej powierzchni użytkowej ok. 270m2 (piwnica, 2 kondygnacje mieszkalne i poddasze) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

882 500 zł113 m² 7 826,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowe osiedle szeregówek powstanie w atrakcyjnej części miasta, pomiędzy ulicami Zaciszną, uroczą oraz Nowowiejską. Zabudowa inwestycji składać się będzie z 36 segmentów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

649 000 zł134 m² 4 839,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej dwupoziomowy z garażem - szeregówka w segmencie środkowym. Dostępne domy szeregowe w segmencie skrajnym oraz w segmencie środkowym. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim, na działce o powierzchni 7 arów. Dom o powierzchni 130m2 zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

765 100 zł113 m² 6 764,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

650 000 zł137 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staroniwa - ul. Staroniwska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

559 000 zł130 m² 4 078,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż ostatnia skrajna szeregówka w standardzie Premium na południu Rzeszowa przy ulicy Sikorskiego. - 5 pokoi-osobna kuchni - Brak skosów na piętrze - 4 ustawne pokoje - Okna vidok 240x240cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

498 000 zł93 m² 5 331,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż ostatnia wolna szeregówka 93,4 m2. Prezentowany projekt przedstawia następujący układ pomieszczeń. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, wc oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

650 000 zł137 m² 4 525,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż ostatni dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji na zachodzie Rzeszowa przy ulicy Staroniwskiej, która gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

599 900 zł130 m² 4 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, na ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Jest on częścią inwestycji w skład której wchodzą także mieszkania z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

389 000 zł103 m² 3 781,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa na osiedlu Budziwój. Nasze doświadczenie, pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

670 000 zł117 m² 5 726,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Rzeszowie w dzielnicy Biała. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

599 900 zł129 m² 4 643,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Sikorskiego, składającej się z mieszkań z ogródkiem na parterze, apartamentów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aroniowa

Budziwój,Rzeszów

559 000 zł117 m² 4 757,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwoj - ul. Aroniowa. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

599 000 zł130 m² 4 618,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Jeżeli Twoja rodzina się powiększa lub chcesz powiększyć swoją życiową przestrzeń, jednak chcesz mieć nadal dobry dostęp do miasta, sprawdź tą ofertę. Skrajna szeregówka bez skosów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Śnieżna

Budziwój,Rzeszów

598 000 zł133 m² 4 483 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Uwaga: ostatni segment, który powrócił do sprzedaży! Na sprzedaż szeregówka Rzeszowie: z dużym ogrodem i z możliwością samodzielnego wykończenia - os Budziwój. 0 zł prowizji 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niżańska

Rzeszów,podkarpackie

1 495 000 zł262 m² 5 706,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną 3km od ścisłego centrum Rzeszowa. Ponad 175m2 powierzchni użytkowej domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jana Olbrachta

Wilkowyja,Rzeszów

3 700 zł130 m² 28,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny, zlokalizowany na osiedlu Wilkowyja. Dom z 2012r. położony w przyjemnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

640 000 zł137 m² 4 671,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Ostatni, środkowy segment domu w zabudowie szeregowej w standardzie premium w świetnej lokalizacji przy ul. Staroniwskiej. Dom 137 m2 składa się Z : parter [67,45 m ] Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

650 000 zł137 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Ostatni dom W wersji premium uwaga: dom zarezerwowany Na sprzedaż dom w Rzeszowie na os. Staroniwa - dom w zabudowie szeregowej sprzedawany w stanie deweloperskim premium z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wywrockiego

Staroniwa,Rzeszów

695 000 zł155 m² 4 489,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Zapraszam do zakupu skrajnego segmentu na nowej inwestycji. Dom z garażem, dużym salonem, trzema wygodnymi sypialniami na pietrze bez skosów (w tym strefa dla rodziców - łazienka i garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 390 000 zł175 m² 7 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom 175m2 wraz z budynkami gospodarczymi na działce 14,34 ar. W bryle nieruchomości znajduje się garaż. Dom nadaje się zarówno do.