dowolna

Szeregówki Rzeszów - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

766 000 zł125 m² 6 135,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż narożny dom w zabudowie szeregowej, ul. Słocińskiej w Rzeszowie Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany i w pełni wykończony dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

857 083 zł117 m² 7 349,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt domów w zabudowie szeregowej! Trzypoziomowy dom z garażem o łącznej powierzchni 116,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł125 m² 5 998,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

899 000 zł118 m² 7 618,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych dzielnic Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia wyposazona szeregowka o powierzchni 115 m2 z dwoma miejscami postojowymi oraz garazem, a takze ogrodkiem, zlokalizowana w dzielnicy Milocin w Rzeszowie. Dostepna bedzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

843 000 zł113 m² 7 486,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich, dom w zabudowie szeregowej z garażem, położony na działce o powierzchni 164 m2. Nieruchomość znajduje się przy ul. Zofii Wallis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słocina,Rzeszów

850 000 zł111 m² 7 647,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kompleks nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku na prestiżowym osiedlu Słocina. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej, ok. 150 m os. Zalesie Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 150 m , położony na atrakcyjnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

789 000 zł111 m² 7 101,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Mieszkania z rynku pierwotnego, gotowe na IV kwartał 2025 Brak dodatkowych kosztów takich jak: podatek pcc 2% oraz wynagrodzenia dla Biura nieruchomości! Cena aktualna to: 789 000 złotych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

639 000 zł79 m² 8 106,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości, skrajny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie! Dom o powierzchni 78.83 m z narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł105 m² 6 502,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 104,57m2 na działce o powierzchni 1,42 arów. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 83.80 m2 w Rzeszowie Dzielnica Dworzysko. Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116,76 m z wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dworzysko,Rzeszów

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83.80 m2 w Rzeszowie Dzielnica Dworzysko. Skrajny dom z narożnym ogrodem o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Słocina,Rzeszów

843 000 zł113 m² 7 452,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy, segmenty narożne) zlokalizowany w prestiżowej i cichej dzielnicy Rzeszowa Słocina Inwestycja realizowana w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom W cenie mieszkania na osiedlu Dworzysko, to kameralna inwestycja 12 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską wygodę z ekologicznymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Krakowska-Południe,Rzeszów

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 i dużym narożnym ogródkiem o powierzchni 126, 11 m2. Kameralne osiedle na ul. Krakowskiej, składające się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! myśliwska rzeszów! Domy w zabudowie szeregowej znajdujące się w doskonale skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

550 000 zł138 m² 3 975,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie szeregowej z dużą działką 3,3 ar | Rzeszów, ul. Alfreda Potockiego Powierzchnia: 138,63 m | Liczba pokoi: 5 | Działka: 3,3ar Rynek pierwotny | Stan: surowy zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

1 200 000 zł126 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Joker house nieruchomości prezentuje: nowoczesny dom pod klucz z ogrodem i garażem, przedmieścia Rzeszowa! Północno-Zachodnia część miasta! atuty Dom gotowy do zamieszkania kupujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

619 000 zł85 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł90 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

599 000 zł79 m² 7 598,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nowość! Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. Domy w stanie deweloperskim w idealnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie! Dwa rodzaje domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł112 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom z 6 pokojami o powierzchni 111,56 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Budziwój,Rzeszów

739 000 zł141 m² 5 245,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,70 m z ogródkiem 75m oraz tarasem na dachu. Położony jest on w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Kameralne osiedle, składające się z 12 segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,Rzeszów

1 308 520 zł134 m² 9 744,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej 4- pokojowy o powierzchni 83,8 m2 z prywatnym tarasem oraz ogródkiem usytuowany przy ul. Dworzysko w Rzeszowie. Osiedle tworzy 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Dom do wynajęcie w pełni umeblowany pełne agd tv internet Ogródek podjazd na 2 auta  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

748 845 zł111 m² 6 746,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje dom 5-pokojowy z garażem w nowej inwestycji przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Krakowska-Południe,Rzeszów

725 000 zł84 m² 8 651,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

749 000 zł142 m² 5 285,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,7 m2, położony na osiedlu Budziwój. Zakończenie inwestycji planowane jest w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

1 519 000 zł126 m² 12 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej segment zewnętrzny | 126,48 m | Rzeszów Wilkowyja, ul. Bałtycka (nowe budownictwo). Szukasz domu, który łączy komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Krakowska-Południe,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż dom z garażem, w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. **ostatni wolny** Dom z 5 pokojami o powierzchni 116,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży d omów w zabudowie szeregowej. Lawendowe Ogrody to kameralne osiedle nowoczesnych domów , położone przy ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Beskidzka

Zwięczyca,Rzeszów

670 000 zł144 m² 4 652,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej znajdującą się przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie! Inwestycja będzie składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł115 m² 6 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bez prowizji I bez podatku pcc! Magiczne osiedle, to kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Słocina,Rzeszów

775 795 zł83 m² 9 363,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 82,85 m , położony na kameralnym i ogrodzonym osiedlu.