dowolna

Domy pod klucz Rzeszów - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

134 ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł186,91 m² 4 809,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 187 m2 na 11 arowej działce przy ul. Św Rocha. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferuję Państwu do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z jednostanowiskowy garażem, zlokalizowany na nowym, zamkniętym osiedlu w Rzeszowie, dzielnica Staroniwa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący po generalnym remoncie, znajdujący się w Rzeszowie, blisko ulicy Lubelskiej. Nieruchomość o powierzchni 120 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 512 zł86,92 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 86,92 m z przynależnym dużym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 802 zł64,72 m² 7 722,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Mały dom w cenie mieszkania - Rzeszów, ul. św. Marcina Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje nowy, parterowy dom o powierzchni 64,72 m , położony we wschodniej części Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł118 m² 6 406,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł212 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m , zaprojektowany na indywidualne zamówienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł169 m² 4 733,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w stanie surowym otwartym Rzeszów, zwięczyca, ul. Starowiejska Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 169 m (137 m użytkowej + 32 m garażu), położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł152 m² 10 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Prezentujemy do sprzedaży ,dom jednorodzinny,parterowy z użytkowym poddaszem. Nieruchomośc połozona jest w okolicach ul.Strażackiej i Podmiejskiej w ciekawym układzie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , usytuowany na działce 2,16 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł142,21 m² 5 055,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Galicja Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o przemyślanej architekturze i wysokim standardzie wykonania, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

1 495 000 zł126 m² 11 865,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej segment zewnętrzny | 126,48 m | Rzeszów Wilkowyja, ul. Bałtycka (nowe budownictwo). Szukasz domu, który łączy komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

800 000 zł169 m² 4 729,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego wolnostojącego domu o powierzchni 169,16 m w stanie surowym otwartym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Pobitno,Rzeszów

799 900 zł134 m² 5 948,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- wolnostojący dom z garażem w bryle budynku, o powierzchni użytkowej 134,84m2. Dom oferowany jest w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

1 979 000 zł220 m² 8 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w spokojnej i zielonej części Budziwoja, na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szlachecka

Przybyszówka,Rzeszów

1 277 000 zł144 m² 8 868,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż narożny dom w zabudowie szeregowej Rzeszów, ul. Szlachecka Gotowy do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny i komfortowy zadbany dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojtyły

Biała,Rzeszów

1 260 000 zł120 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom 120 m Rzeszów, dzielnica Biała Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Makuszyńskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 050 000 zł112 m² 9 408,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro Nieruchomości rzestate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,6 m , położony przy ul. Makuszyńskiego na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł115 m² 6 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bez prowizji I bez podatku pcc! Magiczne osiedle, to kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

1 550 000 zł160 m² 9 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Skrajna szeregówka z dużą, narożną działką 560 m - ul. Wieniawskiego - Rzeszów Cena: 1 550 000 zł Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej skrajnej, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Mieszka I,Rzeszów

900 000 zł194 m² 4 639,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:271 m²

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w centrum Rzeszowa przy ulicy Krakusa. Prezentowany budynek zlokalizowany jest na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podmiejska

Drabinianka,Rzeszów

1 599 000 zł152 m² 10 519,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

NA sprzedaż: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem Rzeszów, ul. Podmiejska os. Drabinianka Atuty: prestiżowa okolica ogród z altaną dom po generalnym remoncie 4 pokoje garaż +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Drabinianka,Rzeszów

1 590 000 zł152 m² 10 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zlokalizowany w Rzeszowie, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słocina,Rzeszów

769 000 zł106 m² 7 255 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Prosper Home prezentuje nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m, położoną w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

750 000 zł83 m² 9 033,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym, budowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszowie, dzielnica Przybyszówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

1 000 000 zł153 m² 6 523,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 153 m zlokalizowany w Rzeszowie, w malowniczej okolicy ulicy Budziwojskiej. Dom został wybudowany w 2002 roku i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

999 999 zł153 m² 6 535,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153 m , usytuowany na działce 12 ar w spokojnej i malowniczej części Rzeszowa. Parter (wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

1 299 000 zł233 m² 5 582,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący, zlokalizowany w Rzeszowskie przy ulicy Dębickiej. Nieruchomość w całości wykończona, gotowa do zamieszkania, bez wkładu finansowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława IV

Wilkowyja,Rzeszów

1 170 000 zł170 m² 68,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 500 m²

Dom w zabudowie szeregowej 170m2 | 4 pokoje | Działka 3,05 ara | Rzeszów | ul. Władysława IV Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Wilkowyja przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy W cenie mieszkań! rzeszów- ul magiczna - premium! Firma przedstawia nową inwestycję 14 lokali mieszkalnych w Rzeszowie przy ul Magicznej 34. Pełny Stan Deweloperski Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

765 795 zł83 m² 9 243,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowość! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu w zabudowie szeregowej o pow. 82,85 m z garażem w bryle budynku oraz przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

747 512 zł87 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Załęże,Rzeszów

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom na osiedlu Załęże w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny wolnostojący dom z 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 349 000 zł117 m² 11 529,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowoczesna szeregówka narożna 117 m Z ogrodem | wysoki standard | 2021 r. | 2 łazienki | Klimatyzacja | Fotowoltaika Na sprzedaż oferuję nowoczesny, narożny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł111 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

1 149 000 zł136 m² 8 448,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż komfortowa, skrajna szeregówka z 2014 roku położona na spokojnym i nowoczesnym osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Idealna propozycja dla rodzin szukających funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:611 m²

Dom wolnostojący Rzeszów, ul. Strażacka (os. Drabinianka) Cena: 819 000 zł (9 100 zł/m ) Powierzchnia domu: 90 m Powierzchnia działki: 611 m Typ zabudowy: wolnostojący Liczba kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Budziwój,Rzeszów

2 490 000 zł273 m² 9 473,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 884 m²

Dom wolnostojący 273m2 | 6 pokoi | Działka 28,84 ar | Kwiatkowskiego- oś. Budziwój | Do sprzedania dom wolnostojący znajdujący się na osiedlu Budziwój ul. Kwiatkowskiego. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Miłocińska

Baranówka,Rzeszów

5 500 zł137 m² 40,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący 137,2m2 | 6 pokoi | Działka 9 ar | Rzeszów | ul. Miłocińska Do wynajęcia dom wolnostojący znajdujący się na osiedlu Baranówka w okolicy ul. Miłocińskiej. Powierzchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij