Serce 0 Ulubione

Domy Rzeszów Chmielnik

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Rzeszów

Krakowska-Południe,Rzeszów

6 000 zł131,80 m² 45,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej. Nieruchomość wybudowana w 2016r. Dom bardzo zadbany, czysty , ciepły. Spełni wymagania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł176 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Biuro Nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej z 2002 r. o powierzchni 176 m2 w doskonałej lokalizacji we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł74,39 m² 8 468,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W cenie mieszkania - nowa inwestycja przy ul. Beskidzkiej! Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z prywatnością i przestrzenią domu? Nasza najnowsza inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł215 m² 4 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący- do remontu na własnej ogrodzonej działce o pow. 6,44 ara! okolica os. Projektant w Rzeszowie. Opis nieruchomości: - 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Nowa inwestycja: bliźniaki w stanie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi, stryszkiem oraz narożną działką. 14 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 488 zł84,82 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 84,82 m2 z dużym narożnym ogrodem o powierzchni 122,90 m2. usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł263 m² 11 406,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania Dom z działką i garażem położony przy ul. Armii Krajowej z przeznaczeniem pod działalność usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł133,69 m² 11 145,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej na cichym i kameralnym osiedlu Rzeszów Dworzysko. Nieruchomość gotowa do zamieszkania , z nowoczesnym wnętrzem, sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł113,68 m² 7 028,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,68m2 z garażem w bryle znajdujący się przy ul. Pileckich w Rzeszowie (słocina). Lokal oddawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95m2 usytuowany w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której pobliżu znajduję się: park(1min),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

629 740 zł183 m² 3 450,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Na sprzedaż nowy, dwukondygnacyjny dom 5 pokojowy (4 sypialnie + salon) o pow. 182.52 m2 z garażem w bryle budynku zlokalizowany przy ul. Rocha. Dom posadowiony na 7,38 arowej działce. Nowa.