dowolna

Domy Rzeszów Osiedle Budziwój

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Rynek pierwotny

729 000 zł120 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na os. Budziwój. Domy o powierzchni 119,23 m2 z garażem w bryle budynku. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez podatku pcc! bez prowizji od kupującego! Biuro Res Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, 4- pokojowy o powierzchni 89,95 m2 z prywatnym tarasem i ogródkiem. Usytuowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł281,40 m² 9 203,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 226 m , położony w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 180m2, wybudowany w latach 70., położony na dużej, 17-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,04 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m z działka 2 ar. Nowe rodzinne osiedle przy ul. Magicznej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83 m² 8 132,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kolejną odsłoną inwestycji realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper prezentuje dobrze znaną formę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne, w stanie deweloperskim, 4 pokojowe o powierzchni 124,85 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni od 67 m2 do nawet 134 m2. Usytuowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m z działka 2,16 ar. Kolejny V etap rodzinnego osiedla przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł146,40 m² 7 855,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Porąbki. Lokalizacja łączy spokojne, kameralne otoczenie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł160 m² 3 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:881 m²

W ofercie Biura Prosper Home Na sprzedaż dom w Rzeszowie Budziwój, ul. Budziwojska! Szukasz nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym lub miejsca do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na osiedlu Budziwój, przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nigdy wcześniej niezamieszkały dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Alternatywy na osiedlu Budziwój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Osiedle domów w zabudowie Bliźniaczej budowanych przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Jest to kompleks 11 domów (22 segmentów ) w zabudowie Bliźniaczej o powierzchni użytkowej 83 m2z.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł318 m² 5 628,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Potrzebujesz dużego domu ale boisz się równie dużych albo i większych kosztów utrzymania? Niepotrzebnie, mam dla Ciebie świetną ofertę :) Dom położony tuż przy ul. Budziwojskiej, 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł125 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95m2 usytuowany w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której pobliżu znajduję się: park(1min),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł146,68 m² 10 225,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:827 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu na sprzedaż dom nr 3. Jest to jeden z czterech nowoczesny - domów jednorodzinnych premium w stanie deweloperskim, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję realizowaną przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Niska zabudowa oraz doskonałe położenie w sąsiedztwie zespołu pałacowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł111,56 m² 6 409,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 m²

Dom jednorodzinny 111 m | Stan deweloperski | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Klimatyzacja w cenie! Kameralne osiedle 8 budynków | Zakończenie inwestycji: II kwartał 2026 r. Bez pcc zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok 2,15 ar. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Już IV etap inwestycji domów typu bliźniak przy ul. Miejskiej w Rzeszowie - nieruchomości sprzedawane w stanie deweloperskim, odpowiednio szybko podjęta decyzja pozwala na postawienie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

769 000 zł125 m² 6 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny skrajny dom znajdujący się na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

619 000 zł85 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 m2 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

1 499 000 zł147 m² 10 219,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych klasy premium w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej - osiedle Budziwój. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł90 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż ostatni wolny dom W cenie mieszkania na osiedlu Budziwojska, inwestycja składająca się z 5 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską wygodę z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł125 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom znajdujący się na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł112 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem | 111,56 m | 6 pokoi | Ogród 154 m Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: Ii kw. 2026 Domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł90 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł82 m² 7 963,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magiczna

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł114 m² 6 564,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu w południowej części Rzeszowa, przy ul. Magicznej. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magiczna

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł114 m² 6 749,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej z ogrodem Rzeszów, ul. Magiczna | opis inwestycji | - 0 % prowizji oraz brak podatku pcc! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Budziwój,Rzeszów

839 000 zł114 m² 7 338,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszam do zapoznania z ofertą domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 114,33 m2 (segment skrajny)wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

839 000 zł114 m² 7 338,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budziwój,Rzeszów

719 000 zł143 m² 5 027,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy komfortowy dom położony na ustawnej, płaskiej działce przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 143.