Dom, ul. Herbowa

Herbowa, Rzeszów, podkarpackie

  • 1 999 000 zł
  • 212 m²
  • 9 429,25 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Stępień

Skontaktuj się

Dom, ul. Herbowa

Herbowa, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 999 000 zł

212 m²

9 429,25 zł/m²

Dom, ul. Herbowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 999 000 zł 212 m² 9 429,25 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
800 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

800 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 999 000 zł (9 429,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 212 m², 6 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2017
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 800 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Super Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2357/3256/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronny Dom wolnostojący na działce 8 arowej w spokojnej okolicy.

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykonany wg projektu Dom w Orchideach który jest połączeniem nowoczesnej funkcjonalności , komfortu i przytulnej atmosfery idealnej dla rodziny.
Przestronna strefa dzienna z dużymi przeszkleniami zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrza oraz piękny widok na ogród. (...)

Agent

Kamil Stępień

533 899...

533 899 004

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Stępień

533 899...

533 899 004

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl