Dom, ul. Chmielna

Chmielna, Budziwój, Rzeszów, podkarpackie

  • 685 000 zł
  • 219,50 m²
  • 3 120,73 zł/m²

Zdjęcie

Robert Kmiotek

Skontaktuj się

Dom, ul. Chmielna

Chmielna, Budziwój, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
13 maja 2026

685 000 zł

219,50 m²

3 120,73 zł/m²

Dom, ul. Chmielna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

685 000 zł 219,50 m² 3 120,73 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
2 001 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1988

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

2 001 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1988

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 685 000 zł (3 120,73 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 219,50 m² (96,90 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1988
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: eternit
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Działka: 2 001 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: KODUS EDYTA MATERNOWSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 28/18541/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa na osiedlu Budziwój, przy ul. Chmielnej.

Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 20,01 arów, co daje szerokie możliwości aranżacji ogrodu, rozbudowy lub stworzenia wymarzonej przestrzeni do wypoczynku.
W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone, zapewniające ciszę i komfort życia. (...)

Agent

Robert Kmiotek

515 400...

515 400 555

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości