Ogłoszenie archiwalne

Dom, Staromieście

Staromieście, Rzeszów, podkarpackie

  • 920 000 zł
  • 156,20 m²
  • 5 889,88 zł/m²

Dom, Staromieście

Staromieście, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
2 kwietnia 2019

920 000 zł

156,20 m²

5 889,88 zł/m²

Dom, Staromieście

Zaktualizowane: 2 kwietnia 2019

920 000 zł 156,20 m² 5 889,88 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
758 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2015

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

758 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2015

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 920 000 zł (5 889,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 156,20 m² (131,30 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2015
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 758 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: w zabudowie
  • Łazienka: prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 156,20m2 na działce 7,58 ar w atrakcyjnej i zacisznej części Rzeszowa - os. Staromieście.

Dom wybudowany wg projektu "Dom pod figowcem" w 2015r., budowany z pustaka ceramicznego Porotherm gr. 25cm; ścianki działowe murowane z bloczków z betonu komórkowego o gr. 12cm; ocieplony styropianem gr. 15cm; kryty dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym. Poddasze ocieplone wełną mineralna gr. (...)