Dom Rzeszów

Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie

  • 1 095 000 zł
  • 152,90 m²
  • 7 161,54 zł/m²

Zdjęcie

Artur Chrobak

Skontaktuj się

Dom Rzeszów

Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 095 000 zł

152,90 m²

7 161,54 zł/m²

Dom Rzeszów

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 095 000 zł 152,90 m² 7 161,54 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
750 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

750 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 095 000 zł (7 161,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 152,90 m², 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
  •   materiał budowy: bloczki
  • Działka: 750 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: RES Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1234

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym zlokalizowany w Rzeszowie na osiedlu Wilkowyja.

Dom budowany według projektu architektoniczno-budowlanego "NUGAT II" o powierzchni użytkowej 152,90 m2 z garażem w bryle budynku, położony na działce o powierzchni 7,5 arów. (...)

Agent

Artur Chrobak

605 727...

605 727 202

605 727 202

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Artur Chrobak

605 727...

605 727 202

605 727 202

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Artur Chrobak

Zostaw telefon, oddzwonimy