Dom, ul. Krakowska

Krakowska, Baranówka, Rzeszów, podkarpackie

  • 950 000 zł
  • 151,44 m²
  • 6 273,11 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Kostka

Skontaktuj się

Dom, ul. Krakowska

Krakowska, Baranówka, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
11 maja 2026

950 000 zł

151,44 m²

6 273,11 zł/m²

Dom, ul. Krakowska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

950 000 zł 151,44 m² 6 273,11 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
450 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

450 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 950 000 zł (6 273,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 151,44 m², 6 pokoi
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 450 m²
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: STREFA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 882036

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle, wybudowany w Rzeszowie, dzielnica Baranówka w okolicy Alei Wyzwolenia i ulicy Krakowskiej na działce o powierzchni ok 4,5a.

Powierzchnia całkowita netto domu 151,44 m2

Rozkład pomieszczeń:
Parter: Wiatrołap 2,77 m2, Salon z aneksem kuchennym 30,52 m2,Korytarz 6,86 m2, Pokój 8,72 m2, WC 1,70 m2, Łazienka 2,91 m2, Garderoba 8,14 m2, (...)

Agent

Katarzyna Kostka

693 229...

693 229 210

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

693 229...

693 229 210

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy