Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Bulwary Park

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

475 000 zł41,93 m² 11 333,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na 7. piętrze w 8-piętrowym nowym bloku z tego roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł250 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek Z pozwoleniem na rozbudowę idelany pod osobne mieszkania lub działalność! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom wolnostojacy zlokalizowany w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 000 zł33,56 m² 11 531,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł74 m² 10 270,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 zlokalizowane w Rzeszowie. Lokal znajduje się na VI piętrze nowoczesnego budynku i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł69,28 m² 8 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie w sąsiedztwie os. Architektów, rzeszów, ul. Zawiszy Czarnego topowa lokalizacja oraz ponadczasowy projekt układów mieszkań. Opis nieruchomości: - mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł53,60 m² 8 115,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,6m2 położonego na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

310 zł20 m² 15,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę położoną na drugim piętrze w niskim budynku przy ul. Dąbrówki w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju -aneksu kuchennego -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 828 zł60,47 m² 10 399,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkań w niskim bloku z windą położona w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie przy ul. Olbrachta. Opis nieruchomości: - pow. 60,47m2 - miejsce parkingowe zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Miłocin,Rzeszów

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 6- pokojowe mieszkania na piętrze o powierzchni 62,19 m2 z dwoma przestronnymi balkonami oraz poddaszem o powierzchni 59,70 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34 m² 14 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż dostępne od zaraz 2 pokojowe przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 34m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

800 zł20 m²

 

Piętro:15/17

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój jednoosobowy z balkonem, w nowoczesnym mieszkaniu. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi jednoosobowych, kuchni oraz łazienki. Pod blokiem, żabka, restauracja,.