cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Budziwój
420 ogłoszeń
Od najnowszych
420 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Rynek pierwotny
Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Budziwojska 3
Budziwój Rzeszów
536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziwojska 3
Budziwój Rzeszów
446 498 zł48,27 m² 9 250 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Budziwojska 3
Budziwój Rzeszów
536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Rynek pierwotny
459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²
265 000 zł1 240 m² 213,71 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Porąbki
Budziwój,Rzeszów
1 150 000 zł146,40 m² 7 855,19 zł/m²
999 000 zł117,27 m² 8 518,80 zł/m²
Dom z garażem, ul. Miejska
Budziwój,Rzeszów
729 000 zł124 m² 5 879,03 zł/m²
699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²
659 000 zł57,74 m² 11 413,23 zł/m²
Dom z garażem
Budziwój,Rzeszów
1 049 000 zł119,50 m² 8 778,24 zł/m²
Działka budowlana, ul. Porąbki
Budziwój,Rzeszów
756 000 zł2 800 m² 270 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Rynek pierwotny
449 000 zł42,53 m² 10 557,25 zł/m²
625 000 zł62 m² 10 080,65 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Miejska
Budziwój,Rzeszów
999 000 zł102,41 m² 9 754,91 zł/m²
230 000 zł935 m² 246 zł/m²
Dom szeregowy, ul. Senatorska
Budziwój,Rzeszów
1 455 000 zł151,90 m² 9 578,67 zł/m²
1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²
Dom z garażem
Budziwój,Rzeszów
825 000 zł134,50 m² 6 133,83 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Legionistów
Budziwój,Rzeszów
1 979 000 zł220 m² 8 995,45 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Budziwój,Rzeszów
1 483 200 zł4 900 m² 300 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem
Budziwój,Rzeszów
859 000 zł69,12 m² 12 427,66 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Porąbki
Budziwój,Rzeszów
5 000 zł116 m² 43,10 zł/m²
Dom umeblowany
Budziwój,Rzeszów
5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²
319 000 zł1 195 m² 266,95 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Alternatywy
Budziwój,Rzeszów
999 000 zł83,40 m² 11 978,42 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Budziwój,Rzeszów
630 000 zł58 m² 10 862,07 zł/m²
Lista ogłoszeń
Mieszkanie, ul. Senatorska
Budziwój,Rzeszów
3 300 zł100 m² 33 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Rzeszów, Budziwój
Włącz powiadomienia