Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Warszawska, Rzeszów, podkarpackie

  • 12 000 zł
  • 425 m²
  • 28,24 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Koper

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Warszawska, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
18 maja 2026

12 000 zł

425 m²

28,24 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

12 000 zł 425 m² 28,24 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowe
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

produkcyjno-magazynowe

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 12 000 zł (28,24 zł/m²)
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 425 m²
  •   1 piętro
  •   przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
  • Działka: 1 000 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: własne, gazowe
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (30 miejsc parkingowych)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Joker House Nieruchomości przedstawia do wynajęcia magazyn o powierzchni 363,4 m2 znajdujący się na parterze budynku handlowo-usługowego wraz z pomieszczeniami biurowymi o pow. około 65 m2 (łącznie magazyn i biura około 425 m2), północna część Rzeszowa, okolica ul. Warszawskiej. (...)

Agent

Dawid Koper

729 858...

729 858 512

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

729 858...

729 858 512

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości