Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-wywrockiego-11.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i36528.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-wywrockiego-11.html
https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-wywrockiego-11.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i36528.html

Udostępnij

Zdjęcie

Apartamenty Wywrockiego 11

Rzeszów, Staroniwa, Wywrockiego 11

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Apartamenty Wywrockiego 11

Rzeszów, Staroniwa, Wywrockiego 11

Rzeszów, Staroniwa, Wywrockiego 11

Apartamenty Wywrockiego 11

APARTAMENTY WYWROCKIEGO 11

Stan inwestycji
oddana do użytku
Ceny
od 12 900 zł/m²
Metraże
od 41,80 do 95,77 m²
Liczba pokoi
od 2 do 5
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny

od 12 900 zł/m²

Metraże

od 41,80 do 95,77 m²

Liczba pokoi

od 2 do 5

Miejsca postojowe

garaż

11 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

HEGRA Deweloper Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

Wywrockiego 2/1

Rzeszów 35-104

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaM56 91,30 m² 14 500 zł/m² 5/7 5 1 323 850 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
1 323 850 zł 91,30 m²
14 500 zł/m² 5 pok.
M56

MieszkanieWirtualna wizytaM51 43,01 m² 13 900 zł/m² 4/7 2 597 839 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
597 839 zł 43,01 m²
13 900 zł/m² 2 pok.
M51

MieszkanieM55 84,30 m² 14 900 zł/m² 5/7 4 1 256 070 zł
Mieszkanie
1 256 070 zł 84,30 m²
14 900 zł/m² 4 pok.
M55

MieszkanieM52 86,15 m² 14 300 zł/m² 4/7 4 1 231 945 zł
Mieszkanie
1 231 945 zł 86,15 m²
14 300 zł/m² 4 pok.
M52

MieszkanieM49 94,25 m² 13 900 zł/m² 4/7 4 1 310 075 zł
Mieszkanie
1 310 075 zł 94,25 m²
13 900 zł/m² 4 pok.
M49

MieszkanieM46 85,72 m² 13 500 zł/m² 3/7 4 1 157 220 zł
Mieszkanie
1 157 220 zł 85,72 m²
13 500 zł/m² 4 pok.
M46

MieszkanieM18 41,80 m² 12 900 zł/m² 1/7 2 539 220 zł
Mieszkanie
539 220 zł 41,80 m²
12 900 zł/m² 2 pok.
M18

MieszkanieM10 77,40 m² 11 900 zł/m² 1/7 4 921 060 zł
Mieszkanie
921 060 zł 77,40 m²
11 900 zł/m² 4 pok.
M10

MieszkanieM1 66,85 m² 12 900 zł/m² parter/7 4 862 365 zł
Mieszkanie
862 365 zł 66,85 m²
12 900 zł/m² 4 pok.
M1

MieszkanieM42 44,75 m² 12 900 zł/m² 3/7 2 577 275 zł
Mieszkanie
577 275 zł 44,75 m²
12 900 zł/m² 2 pok.
M42

MieszkanieZarezerwowaneM57 95,77 m² 14 900 zł/m² 5/7 5 1 426 973 zł
Mieszkanie Zarezerwowane
1 426 973 zł 95,77 m²
14 900 zł/m² 5 pok.
M57

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

HEGRA Deweloper Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

Wywrockiego 2/1

Rzeszów 35-104

17 862 55...

17 862 55 22

790 590 721

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij