dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

590 000 zł52 m² 11 300,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie, lubelska, rzeszów 52,21 m2, 2 pokoje Lokalizacja: ul. Lubelska, rzeszów Opis nieruchomości: typ nieruchomości: mieszkanie w bloku Powierzchnia: 52,21 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

2 000 zł43 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości przedstawia do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Boruty Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 43m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Pobitno,Rzeszów

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,77 m2 z z tarasem na dachu o pow. 48,66 m2 (+ aneks kuchenny i toaleta na tarasie). Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

2 350 zł65 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe 65 m2 na osiedlu Projektant na ulicy Krośnieńskiej 21. Parter w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołyńska

Staroniwa,Rzeszów

475 000 zł40 m² 11 728,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na os. Błogosławionej Karoliny, przy ul. Wołyńskiej. Mieszkanie liczy 40,50 m2 z przynależną komórką. Budynek z 2021 roku, II piętro, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

i partnerzy Nieruchomości prezentują mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta, przy ulicy. płk. Leopolda Lisa Kuli. 16a. Nieruchomość o powierzchni 60 m2 mieści się na 1 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

449 000 zł85 m² 5 294,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,81 m2 z balokonem i poddaszem, dwa miejsca postojowe w cenie. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hanasiewicza

Staroniwa,Rzeszów

36,52 zł/m²89 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu lokal po generalnym remoncie o powierzchni 89 m2 usytuowany na parterze przy ulicy Hanasiewicza w Rzeszowie. Lokal znajduje blisko obwodnicy miasta z wygodnym dojazdem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mieszka I,Rzeszów

497 000 zł50 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4-ro pokojowe mieszkanie, ulokowane na najwyższym piętrze, czteropiętrowego bloku, znajdującego się w centrum Rzeszowa przy ul. Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł64 m² 38,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Baldachówka, zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 49 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze 10 - piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Park im. Bł. Karoliny Kózki

Projektant,Rzeszów

699 000 zł89 m² 7 862,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie o Sprzedaży Mieszkania dla Rodziny z Dziećmi W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 88,9 m w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

689 000 zł57 m² 12 094,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje | 56,97 m2 | ul. Architektów | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,97 m2. Znajduje się na 5 piętrze w 7-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podleśna

Budziwój,Rzeszów

364 000 zł2 800 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy (wz) położonej w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój, przy ul. Podleśnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł51 m² 11 881,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Lwowskiej. Mieszkanie o powierzchni 51,34 m2 usytuowane jest na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Super dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Paderewskiego,Rzeszów

795 000 zł50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, ulokowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku, położone w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

940 000 zł77 m² 12 276,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, komórką lokatorską oraz 2-miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Znajduje się ono na 5 piętrze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wallis

Słocina,Rzeszów

2 121 600 zł5 440 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu widokowe działki z pozwoleniem na budowę aż 24 domów w zabudowie bliźniaczej! Działki budowlane znajdują się w Rzeszowie przy ul.Wallis, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

409 000 zł43 m² 9 489,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia! Doskonałe mieszkania w zabudowie szeregowej w znakomitej lokalizacji na południu Rzeszowa. Dostępne różne metraże mieszkań oraz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmity,Rzeszów

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

przedam urokliwe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na osiedlu Kmity. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z roku 1975. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokój | 37m2 | ul. Hetmańska | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 37 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Architektów

Zawiszy,Rzeszów

999 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu niebanalną nieruchomość na sprzedaż! Zapraszamy do sprawdzenia najnowszej oferty biura Stoprocent Nieruchomości! Apartament znajduję się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

783 200 zł71 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Nowa Urocza jest kameralną inwestycją mieszkaniowo usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży, nie czekaj zarezerwuj mieszkanie w cenie przedsprzedażowej. W ofercie mieszkanie 3-pokojowe na parterze, o powierzchni 61,3 m2 z ogrodem oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wallis

Słocina,Rzeszów

2 496 000 zł9 600 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu widokowe działki z pozwoleniem na zabudowę dwulokalową! Działki znajdują się w Rzeszowie przy ul.Wallis, osiedle Słocina. Położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Kmity,Rzeszów

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m2 usytuowane na 3 piętrze. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Kmity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pogwizdowska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

810 000 zł135 m² 5 990,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135,21m2 znajdujący się przy ul. Pogwizdowskiej! dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł49 m² 11 326,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Drabinianka,Rzeszów

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia biuro o łącznej powierzchni ok. 45m2 , znajdujące na pierwszym piętrze przy ulicy Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

655 000 zł55 m² 11 952,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z radością przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego i nowoczesnego mieszkania na Osiedlu Architektów w Rzeszowie. To świetna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

3 800 zł82 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego. Klimatyzowana nieruchomość o powierzchni 82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Architektów,Rzeszów

679 000 zł57 m² 11 912,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m2, położonego na piątym piętrze przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Już na wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

57,60 zł/m²35 m² 1 993 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu do wynajęcia pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 34 m2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w budynku biurowym. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

1 000 000 zł1 905 m² 524,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka inwestycyjna przy ul. Borowej (równoległa przy ul. Warszawskiej). Główne informacje o nieruchomości: * świetna lokalizacja zapewniająca sprawny proces sprzedaży lokali *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

434 900 zł48 m² 9 146,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,55 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie, pełne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

889 000 zł123 m² 7 239,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego Osiedle składa się z 12 niestandardowych i niepowtarzalnych segmentów Premium. Oferta: bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połonińska

Zawiszy,Rzeszów

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu lokal z funkcją mieszkalną o powierzchni 60 m2 usytuowany na 1 piętrze przy ulicy Połonińskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje w okolicy głównej ulicy wylotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia magazyn/ warsztat o pow. 9 0 m2 przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezależnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słocina,Rzeszów

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwą perełkę wśród aktualnie dostępnych mieszkań na sprzedaż. Mieszkanie zostało w pełni wyposażone i wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

437 073 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nową inwestycję na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstającej, kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

380 970 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem i tarasem znajdujące się w niskim budynku z windą o nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze. Układ pomieszczeń 44,82.