dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

6 600 000 zł15 000 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki objętej mpzp w Rzeszowie strefa Dworzysko. Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną teren pod przemysł, składy i magazyny, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jazowa

Drabinianka,Rzeszów

719 000 zł121 m² 5 964,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ostatnia sztuka! Na sprzedaż oferujemy przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 120 m z tarasem oraz poddaszem, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Rzeszowa, przy ul. Jazowej za agata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł39 m² 12 282 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,5 m2 zlokalizowana przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

379 000 zł32 m² 11 661,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Witkacego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 32,5 m2, usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W jego skład wchodzą: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnej inwestycji w nieruchomości? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę, która pozwoli Ci zarobić na wynajmie i zrealizować marzenie o dochodowej inwestycji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rzeszów

Biała,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Al. Sikorskiego Rzeszów. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze z dwoma balkonami. W pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67m2, zlokalizowanym przy ulicy Jana z Dukli , na znanym i cenionym osiedlu mieszkaniowym Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Staromieście,Rzeszów

385 000 zł39 m² 9 856,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty 2 pokoje 2 piętro świetna lokalizacja lokata kapitału okazyjna cena Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Paderewskiego, na drugim piętrze Ze względu na lokalizację może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

595 000 zł43 m² 13 901,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 42,8 m2 i usytuowane jest na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

690 000 zł142 m² 4 869,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfort życia w spokojnej okolicy z pełnym dostępem do infrastruktury idealne miejsce dla Twojej rodziny! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 900 zł47 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie 46,67 m2 zlokalizowane przy ulicy Kwiatkowskiego 44C w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Budynek znajduje się bezpośrednio przy żwirowni i został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

839 000 zł75 m² 11 231,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,84 ara na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Budynek wybudowany w 2016 r Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł59 m² 8 811,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,90 m + poddasze 35 m , położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Tarnowskiej w Rzeszowie. Co wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

748 845 zł111 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bezpośrednio! Na sprzedaż: 5-pokojowy dom z garażem w Rzeszowie, ul. Św. Walentego Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 110,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

479 000 zł36 m² 13 235,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości. Nowe nigdy niezamieszkałe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Natura Park Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku wybudowanego w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

549 000 zł55 m² 10 571,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Refrmacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 55 m2 przy ul. Grabskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Rzeszów

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 50m2 | ul. Pułaskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50 m2. Położone jest na piątym piętrze w wysokim bloku z windą, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

319 900 zł25 m² 12 796 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna kawalerka W świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak i inwestycja na wynajem? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widokowa

Projektant,Rzeszów

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku z windą, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Biała,Rzeszów

570 000 zł120 m² 4 730,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni o 120,49 m2. Prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł34 m² 15 072,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 zlokalizowane przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana na parterze w niskim bloku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł58 m² 8 573,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,2m , usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam dwustronne mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, holu, łazienki (55 m) i piwnicy (10 m). Do mieszkania przynależy balkon zabudowany W pokojach na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

759 000 zł127 m² 5 976,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje 12 domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na osiedlu Staroniwa w Rzeszowie. Do wyboru przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2 pokoje o powierzchni użytkowej 42 m2 z dużym balkonem przy ul. Załęskiej. Mieszkanie jasne słoneczne w pełni wyposażone. Układ mieszkania: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

5 990 zł125 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biura Nieruchomości Royal Broker przedstawia na wynajem 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 125 m2. Dom znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ustrzyckiej, gdzie większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

469 000 zł39 m² 12 162,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,56 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku z windą wybudowanego w 2015 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

479 000 zł47 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m , zlokalizowane na osiedlu 1000-lecia w Rzeszowie, przy ul. Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł26 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 26,40 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w 4 - piętrowym bloku 1985 r. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

539 000 zł52 m² 10 365,40 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m2 znajdujące się przy ulicy Architektów. Mieszkanie znajduję się na dziesiątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pułaskiego,Rzeszów

449 000 zł64 m² 6 961,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 64,5m2 w Rzeszowie ul. Marszałkowska. W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,5m2 Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł41 m² 12 257,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Kopisto o powierzchni 41m2 na parterze. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Franciszka Kotuli,Rzeszów

393 120 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż nowa inwestycja przy Ul. Błogosławionej Karoliny. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

1 299 000 zł226 m² 5 747,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom na Sprzedaż o Powierzchni 226m2 przy ul. Podkarpackiej, osiedle Zwięczyca Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży domu o powierzchni 226 m2, zlokalizowanego przy ul. Podkarpackiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

575 000 zł40 m² 14 534,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu w pełni wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,56 m2, zlokalizowane przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

989 000 zł83 m² 11 941,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe przy ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 82,82 m2, usytuowane jest na 8 piętrze w bloku z windą z 2018 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Welca

Staromieście,Rzeszów

530 000 zł48 m² 10 927,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Jana Welca w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2020 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Biznesowa

Dworzysko,Rzeszów

13 260 zł390 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 567 m²

Nowo budowany Budynek magazynowo-produkcyjny-biurowy o powierzchni całkowitej 2 173,33m w trakcie budowy z datą oddania na marzec 2025 w Strefie Dworzysko która jest doskonałym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

512 000 zł37 m² 14 012 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,56m2 przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Rzeszów

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy do wynajęcia w centrum Rzeszowa - blisko pkp i pks. Duże natężenia ruchu pieszych w okolicy i łatwy dojazd! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł43 m² 10 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Boruty-Spiechowicza. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze, boku wybudowanego.