dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solidarności

Zawiszy,Rzeszów

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Solidarności na osiedlu Zawiszy. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

477 000 zł66 m² 7 181,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w kameralnym kompleksie z oryginalnym designem i nowoczesną architekturą. Osiedle zlokalizowane przy ul Św. Rocha 159a w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

1 999 000 zł140 m² 14 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Rzeszowie w pożądanej lokalizacji! Zapraszamy od okrycia tego wyjątkowego domu na sprzedaż położonego w Rzeszowie przy ul. Borowej (boczna Warszawskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

689 000 zł55 m² 12 554,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 3 pokojowe z dużym ogrodem oraz zewnętrznym miejscem parkingowym Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośnieńska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

2 000 zł54 m² 36,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m położone na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Krośnieńskiej na cenionym osiedlu Kotuli (projektant).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Projektant,Rzeszów

650 000 zł66 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: 3-pokojowe słoneczne mieszkanie - Rzeszów, ul. Kościelna, os. Projektant! Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro Nieruchomości Rzeszowskie ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej przy ul. Staroniwskiej, zaledwie 4 km od serca miasta! Domy dostępne w dwóch wariantach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Mieszka I,Rzeszów

795 000 zł56 m² 14 224,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje| 55,89 m2 | ul. Armii Krajowej | Rzeszów Prezentowane trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 55,89m2. Znajduje się na 11 piętrze w 17-piętrowym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie z Rzeszowskimi Nieruchomościami! Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2, położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

659 000 zł58 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Jana Pawła II / Miejska (oś. Budziwój) do lekkiego wykończnia. Atuty Mieszkania: * nowe mieszkanie na parterze z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilkowyja,Rzeszów

550 000 zł47 m² 11 630,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, znajdujące się na osiedlu Wilkowyja przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lwowska

Mieszka I,Rzeszów

45 zł/m²14 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poniżej warunki najmu powierzchni ok. 14m2 ; 1. Czynszu netto: 45,00zł/m2 2. Oplata eksploatacyjna netto: 11,81zl/m2 Celem wyjaśnienia; najemca zobowiązany jest do ponoszenia dodatkowej opłaty ( Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

449 000 zł47 m² 9 458,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na Miarę Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,47 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Stanisława Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Rzeszów

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. 3 maja. Kawalerka ma powierzchnię 33, 00 m 2 usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

580 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie, które łączy komfort życia rodzinnego z doskonałą lokalizacją w zielonej, spokojnej części Rzeszowa na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:8/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na wynajem przy ul. Miłej na osiedlu Drabinianka. To komfortowa, dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Drabinianka,Rzeszów

670 895 zł62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: 3 pokoje 61,55m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza niepowtarzalna oferta dobra lokalizacja miejsce postojowe szybki dojazd do centrum Opis: pragnę Państwu przedstawić 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala / magazyn klasy A w północnej części miasta Rzeszów, 1 km od lotniska w Jasionce. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Baranówka,Rzeszów

580 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Huberta

Miłocin,Rzeszów

210 000 zł1 600 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu działkę znajdującą się na Os. Miłocin - Ul. Św. Huberta w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Rzeszów

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się przy ul. Marszałkowskiej na osiedlu Tysiąclecia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

449 000 zł47 m² 9 458,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,47 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z 3- piętrowym z cegły 1955.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Zawiszy,Rzeszów

890 000 zł305 m² 2 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom na sprzedaż znajdujący się na os. Zawiszy z dużą ilości pokoi! Dom Idealni sprawdzi się pod wynajem np. dla pracowników czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Architektów,Rzeszów

899 000 zł310 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:577 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia na sprzedaż ofertę domu typu bliźniak zlokalizowanego na osiedlu Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość obecnie wynajmowane dla pracowników -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Śródmieście,Rzeszów

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajęcia, znajdujące się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

649 000 zł49 m² 13 364,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty Apartamenty Zamkowe ul. Kopisto dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami 2 pokoje winda nowe budownictwo doskonała lokalizacja komórka lokatorska dwa miejsca parkingowe w hali garażowej opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,Rzeszów

539 000 zł138 m² 3 895,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w kameralnej inwestycji przy ul. Alfreda Potockiego w Rzeszowie. Dom na działce o powierzchni 4,5 ar. ** Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rzeszów

Śródmieście Południe,Rzeszów

64,90 zł/m²69 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy do wynajęcia wykończenie pod Ciebie! Rozwijasz firmę lub stawiasz pierwsze kroki jako przedsiębiorca? Szukasz świetnie zlokalizowanego lokalu w Rzeszowie? Mam propozycję, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

3 100 000 zł256 m² 12 109,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchn i 256 m , zlokalizowany na dwunastym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Lewakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jazowa

Drabinianka,Rzeszów

715 000 zł70 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje | 69,50 m2 | ul. Jazowa | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 69,50 m2. Znajduje się na wysokim parterze 3-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie znajdujące się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym Dworzysko Park - przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zalesie,Rzeszów

530 000 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, zlokalizowane przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej na osiedlu Zalesie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł44 m² 12 386,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na parterze 3-piętrowego bloku przy ul. Cegielnianej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćwiklińskiej

Zalesie,Rzeszów

530 000 zł41 m² 12 961,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,89 m , zlokalizowanego na 2. piętrze, niskiego 4-piętrowego budynku z windą, oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 Mieszkanie mieści się przy ulicy Lubelskiej (kompleks skyres) na 15 piętrze. Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

3 900 zł110 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 110 m z miejscem postojowym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

353 535 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni 33,67 m z balkonem, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krokusowa

Zalesie,Rzeszów

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na spokojnym, zielonym osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Dom znajduje się na działce o powierzchni 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

515 000 zł37 m² 13 956,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gliwy

Słocina,Rzeszów

839 000 zł74 m² 11 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

4 pokoje| 74,40 m2 | ul. Gliwy | Rzeszów oś. Słocina Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 79,30 m2. usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

610 000 zł63 m² 9 651,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,2 m , położone na wysokim parterze w bloku przy ul. Granicznej w Rzeszowie.