dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Władysława Łokietka

Pułaskiego,Rzeszów

950 zł20 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu możliwość wynajęcia dwóch przestronnych pokoi o powierzchni 20 m2 oraz 16 m2 zlokalizowanych w centrum Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

22,50 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m z przeznaczeniem na biuro ,handel internetowy. Bardzo dobra lokalizacja w Rzeszowie, parking, obok marketu E Leclerc. Do dyspozycji winda osobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dworzysko,Rzeszów

575 000 zł73 m² 7 877 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 73,36 m2 z możliwością podziału na dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które daje komfort apartamentu, przestrzeń domu i spokój zielonej okolicy? Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie na parterze nowego, kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Śródmieście,Rzeszów

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament na wynajem zlokalizowany w centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze 33. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowe Miasto,Rzeszów

749 000 zł73 m² 10 263,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 73 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa Nowe Miasto. Mieszkanie gotowe do wejścia, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego budynku przy ul. Św. Kingi. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

58,82 zł/m²51 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 51 m2 zlokalizowany przy ul. Stanisława Staszica. Nieruchomość usytuowana jest na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 60 m2 | ul. Graniczna 1g Prezentowane trzy pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 60m2. Położone jest na pierwszym piętrze w nowym bloku z 2025r. z windą Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: ostatnie mieszkanie 54,57 m z własnym ogródkiem w takiej cenie! Lokal znajduje się na parterze w niskiej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

409 000 zł28 m² 14 872,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 11. piętrze w wieżowcu przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

1 049 000 zł118 m² 8 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - 108,9 m2 z ogródkiem i garażem! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 108,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

612 612 zł67 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 67,32 z dwoma balkonami, znajduje się na trzecim poziomie ośmio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

465 000 zł52 m² 8 925,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości home profi z radością prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania prz y ul. Pułkownika Kazimierza Iranka-Osmeckiego w Rzeszowie. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Pobitno,Rzeszów

829 000 zł69 m² 12 014,50 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowym budownictwie Rzeszów, ul. Małopolska Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 69 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Typ zabudowy: blok Balkon: tak x2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

469 000 zł53 m² 8 894,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,73 m , położone w sercu Rzeszowa. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

929 000 zł117 m² 7 946,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent-nieruchomości na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant! Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe 117-metrowe mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

437 956 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52m z balkonem, położone na trzecim piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Inwestycja mieści się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

549 000 zł50 m² 11 068,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 znajdujące się na ul. Mikołajczyka na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

353 535 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie kawalerka o powierzchni 33.67 m2 z dużym balkonem, mieszcząca się na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Rzeszowie- w prężnie rozwijającej się dzielnicy Dworzysko. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Rzeszów

1 900 zł64 m² 29,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie ul. Paderewskiego. Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe na wynajem na ul. Paderewskiego lokalizacja z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

48,94 zł/m²38 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się na wysokim parterze w odremontowanej kamienicy w centrum Rzeszowa. Kilka lat temu przeprowadzono gruntowny remont budynku wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

574 000 zł48 m² 11 958,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w centrum Zalesia, w kameralnej zabudowie szeregowej dwulokalowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Rzeszowie- w prężnie rozwijającej się dzielnicy Dworzysko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Miodowa

Mieszka I,Rzeszów

2 499 000 zł691 m² 3 616,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z domem zlokalizowanym w atrakcyjnej części Rzeszowa, przy ul. Miodowej (prawobrzeżna, wschodnia część Śródmieścia) Nieruchomość idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

585 000 zł138 m² 4 228,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży skrajnego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w kameralnej inwestycji przy ul. Alfreda Potockiego w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

519 938 zł58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,42 m2, mieszczące się na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Tysiąclecia,Rzeszów

478 000 zł36 m² 13 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane przy ulicy Rycerskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

577 918 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje inwestycję realizowaną przy Al. Sikorskiego, dzielnica Zalesie w Rzeszowie. Prezentowane mieszkanie o metrażu 53.02 m2. Są również dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konfederatów Barskich

Pobitno,Rzeszów

759 000 zł123 m² 6 190,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom wolnostojący 122,6 m , działka 3,5 ara Rzeszów, pobitno 759 000 zł Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 122,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

540 000 zł50 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie położone na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150 m2 przy ul. Potockiego na Osiedlu Załęże w Rzeszowie. Dom znajduje się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staromieście Ogrody,Rzeszów

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ul. Gromskiego w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68m2 z dużym balkonem o pow.7 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Staromieście,Rzeszów

439 000 zł83 m² 5 289,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu z potencjałem położonego w Rzeszowie przy ulicy Staromiejskiej. Nieruchomość z 1902 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Budziwój,Rzeszów

3 900 zł240 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Home Profi zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu Hali magazynowej, produkcyjnej o wymiarach 13,5m x 18m tj. 240 metrów powierzchni do dyspozycji. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krakusa

Mieszka I,Rzeszów

590 000 zł521 m² 1 132,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul. Krakusa. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zawiszy Czarnego

Zawiszy,Rzeszów

40 zł/m²240 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia atrakcyjny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni 240 m , położony bezpośrednio przy głównej drodze, ul Architektów.