dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

437 956 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52m z balkonem, położone na trzecim piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Inwestycja mieści się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Panoramiczna

Franciszka Kotuli,Rzeszów

74,07 zł/m²54 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 54 m , usytuowany w Rzeszowie przy ul. Panoramicznej na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Nowe Miasto,Rzeszów

50 zł/m²103 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dream House Brokers prezentuje na wynajem atrakcyjne lokale biurowe o łącznej powierzchni 213,5 m , z możliwością podziału na mniejsze przestrzenie, zlokalizowane przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , zlokalizowane przy ulicy Krośnieńskiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

1 269 000 zł135 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu przestronny wolnostojący dom o powierzchni 135 m z garażem w bryle, usytuowany na działce o powierzchni 1200 m , w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Pragniemy zaprezentować Państwu do sprzedaży wyjątkowe , przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,73m2 położone na drugim piętrze w niskim bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

811 250 zł65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania. Wyjątkowy projekt marand loft to 36 nowoczesnych, klimatyzowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wilkowyja,Rzeszów

1 050 000 zł185 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej , o powierzchni ok. 181 m2, znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Morgowej osiedle Wilkowyja. Dom dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł3 273 m² 396,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki przy planowanej drodze zbiorczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Rzeszów

49 zł/m²37 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy w centrum miasta. Lokal odświeżony o powierzchni 37m2 składa się z jednego pomieszczenia usługowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Trwa przedsprzedaż, co oznacza, że jest to najlepszy moment, by zyskać atrakcyjniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

735 000 zł117 m² 6 255,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta bezpośrednia od Dewelopera i tylko u Dewelopera bez prowizji i dodatkowych kosztów. Ostatnie 2 domy Po odbiorach budowlanych na już Sprzedaż domów w zabudowie szeregowej III-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

439 000 zł34 m² 13 065,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Św. Kingi w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 33,6 m2, usytuowane jest na 6 piętrze w bloku z windą z 2021 r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Panoramiczna

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

799 000 zł75 m² 10 653,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie 75 m na os. Projektant -rzeszów zabudowa szeregowa. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m2 usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m 2 zlokalizowane przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Baranówka,Rzeszów

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m usytuowane na 4. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku, wybudowanego w 1980 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 70 m 2 w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Załęska

Załęże,Rzeszów

2 600 000 zł7 106 m² 365,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z 4 działek o łącznej powierzchni 71,06 ar (7106 m ) położony w Rzeszowie - dzielnica załęże. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł28 m² 14 607,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 28 m2, z pięknym widokiem na wisłok - zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 500 zł63 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na wynajem duże mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Blisko uczelni idealne dla osób uczących się lub pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł56 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 56,4 m2, zlokalizowane w Tyczynie przy ul.Potoki - NOWA ZABUDOWA SZEREGOWA Z PRYWATNYM GARAŻEM! Wyjątkowe mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matysowska

Matysówka,Rzeszów

499 000 zł64 m² 7 839,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje Osiedle 28 mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej w zachodniej części Rzeszowa. To kameralna i niskiej zabudowy inwestycja z oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na parterze niskiego bloku wybudowanego w nowoczesnej technologii. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

519 000 zł58 m² 8 917,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent-nieruchomości na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Osmeckiego o powierzchni 58,2 m2. Mieszkanie usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Budziwój,Rzeszów

2 590 000 zł273 m² 9 473,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 884 m²

Dom wolnostojący 273m2 | 6 pokoi | Działka 28,84 ar | Kwiatkowskiego- oś. Budziwój | Do sprzedania dom wolnostojący znajdujący się na osiedlu Budziwój ul. Kwiatkowskiego. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Widokowa

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

2 500 zł52 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home prezentuje państwu umeblowane w wysokim standardzie mieszkanie na wynajem o powierzchni 52,46 m2 + 2 balkony oraz piwnica. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

539 000 zł55 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant - Rzeszów, ul. Nowosądecka! Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 55,37 m2, położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł54 m² 10 236,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 53,73m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

41,67 zł/m²600 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu z magazynem i 20 miejscami postojowymi Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

515 000 zł54 m² 9 611,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Nieruchomości oferuje nową inwestycję zlokalizowaną przy osiedlu Przybyszówka na granicy Rzeszowa i Świlczy. Każde mieszkanie na parterze posiada własny ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty mieszkanie W doskonałej lokalizacji 3 niezależne pokoje W pełni umeblowage balkon parking za szlabanem komórka lokatorska Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu w pełni wyposażonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

3 000 zł54 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ulicy Strażackiej. Możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwięczyca,Rzeszów

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty na osiedlu Carpatia w Rzeszowie. Nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

580 000 zł48 m² 12 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa okazja w centrum Rzeszowa. Mieszkanie 3 - pokojowe gotowe do zamieszkania. W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Nowe Energooszczędne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80 m2 + dodatkowo 35 m2 poddasza! Nieruchomość położona jest w nowopowstającej inwestycji przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

929 000 zł117 m² 7 946,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent-nieruchomości na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant! Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe 117-metrowe mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kochanowskiego

Tysiąclecia,Rzeszów

294 000 zł23 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Unikalne inwestycyjne mieszkanie 23,4 m2 (kawalerka) z niskim czynszem w zacisznym i spokojnym miejscu blisko Centrum (osiedle 1000-lecia), z ekspozycją na zadbane, ciche i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

426 339 zł55 m² 7 769,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skrajne mieszkanie Z ogrodem 2.5 ar | OSIEDLE Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA - MATYSÓWKA W ofercie biura Rzeszowie Nieruchomości nowa inwestycja przy ul. św.Walentego w Rzeszowie- os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 43m2., znajdującego się na 7 piętrze na osiedlu Wilkowyja przy ul. Św. Kingi. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

1 370 000 zł221 m² 6 201,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyłącznie w Central Office! Nowa niższa cena! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki.