dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

1 999 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie w ogrodzonym kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 41m2 położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania o powierzchni 100 m , położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

519 000 zł85 m² 6 119,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 63,36m2 z użytkowym poddaszem 21,45m2. Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na piętrze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,70 m z prywatnym ogrodem, w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym osiedlu przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 116m2 usytuowany na około 2 ar działce! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Zlokalizowane na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św. Walentego. Cicha i spokojna okolica, tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Krasne,Rzeszów

498 000 zł60 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje W stanie deweloperskim gotowe na II kw. 2026 r. Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 59,59 m z dużym balkonem. Osiedle blackwood to kompleks budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ustronna

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł112 m² 11 151,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyłącznie ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu pięknie urządzony, komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 położony na ogrodzonej blisko 7,5 arowej działce, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

594 471 zł68 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowa inwestycja! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 33 m2, znajdującego się na trzecim piętrze kameralnego bloku przy al. mjr. Wacława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom W cenie mieszkania na osiedlu Dworzysko, to kameralna inwestycja 12 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską wygodę z ekologicznymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 62 m 4 pokoje, balkon, piwnica, wysoki parter Oferuję na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

419 500 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostanie wolne 2 - pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru. Nowe osiedle Dworzysko Park zlokalizowane jest w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,30 m na parterze z prywatnym ogrodem. Ogrody o powierzchni od 35 m do 104 m . Dostępne są również mieszkania na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rzeszów

Krasne,Rzeszów

21 996 000 zł36 000 m² 611 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej / Łańcuta. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania Rzeszów, zalesie, ul. Zelwerowicza Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 105 m2 przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Dom jest usytuowany w zacisznym miejscu otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 699,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,88m2 położone zaledwie kilka minut od Rzeszowa! istnieje możliwość aranżacji mieszkania na 4 pokoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m , położony na działce 8 arów. Nieruchomość pochodzi z rynku wtórnego, w stanie zaawansowanym deweloperskim - część prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

55,34 zł/m²253 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 253 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Rataja. Obiekt doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament o metrażu 63,49m2 z prywatnym ogródkiem (32m2) mieszczący się na inwestycji w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kaczeńcowa

Zalesie,Rzeszów

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnych kawalerek przy ul. Kaczeńcowej 34, idealnych dla studentów, młodych osób pracujących czy par! Położone na osiedlu zalesie w Rzeszowie. Nasze studia oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 na działce 2,16 ar. Kolejny etap inwestycji w Rzszowie. **zadzwoń i umów się na prezentację, aby zobaczyć gotowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

9 900 000 zł15 000 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

679 000 zł112 m² 6 086,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Segment narożny | prywatny ogród | 6 pokoi | stan deweloperski Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Pułaskiego,Rzeszów

575 000 zł43 m² 13 279,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy 3 pokojowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na wysokim parterze w kameralnym i zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Karkonoska

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł880 m² 267,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 8.83 ar ul. Karkonoskiej w Rzeszowie Atuty nieruchomości: -działka w kształcie prostokąta, -ogrodzona, -zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,74 m2 przy ulicy Krakowskiej. To doskonała lokalizacja na mapie Rzeszowa, położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 790 zł25 m² 71,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane w Rzeszowie przy al. Sikorskiego na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Słocina,Rzeszów

497 000 zł56 m² 8 821,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie - osiedle mieszkań w kameralnej zabudowie charakteryzującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

571 000 zł52 m² 10 938,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

649 000 zł141 m² 4 596,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Walentego w Rzeszowie. Inwestycja obejmuje 14 nowoczesnych segmentów, w których zaprojektowano 28 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł61 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania w II etapie inwestycji przy ul Wieniawskiego w Rzeszowie. Oferta dotyczy 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 61,07 m2 na 1 piętrze z balkonem. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł40 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rzeszów ul. Mikołajczyka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,80 m położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ: 2 niezależne pokoje oddzielna kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

6 600 000 zł10 000 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł67 m² 9 089,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 przy ulicy Krośnieńskiej. To spokojna lokalizacja w południowej części Rzeszowa, charakteryzująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matysowska

Matysówka,Rzeszów

748 845 zł111 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż skrajny dom garażem w bryle w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. św. Walentego w Rzeszowie ( os. Matysówka). Dom z 6 pokojami o powierzchni 110,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słocina,Rzeszów

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomośc i Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja składająca się z nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Domy mają powierzchnię.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij