dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne mieszkanie przy ul. Lubelskiej, w dzielnicy Staromieście w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 42 m2, usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Śródmieście,Rzeszów

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 4 pokojowe mieszkanie, położone na 17 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

782 000 zł112 m² 6 955,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Marzysz o własnym domu z ogródkiem, gdzie dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu, a Ty odpoczniesz po pracy w ciszy i zieleni? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o pow. 68m przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie Składa się z : - czterech oddzielnych pokoi, - jasnej kuchni, - łazienki, - oddzielnego wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 51 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł18 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Park Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 17,5 m , położonej w centralnej części miasta zlokalizowanej przy ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł34 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Inwestycja z potencjałem narożne mieszkanie w centrum Rzeszowa, gotowe do zamieszkania! Idealna oferta zarówno dla inwestora, jak i dla osób poszukujących komfortowego mieszkania blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

489 000 zł57 m² 8 572,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na parterze z ogródkiem Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na parterze kameralnej zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

465 000 zł58 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Drabinianka,Rzeszów

4 950 000 zł770 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

NA sprzedaż - obiekt hotelowo-restauracyjny Z salami bankietowo konferencyjnymi I ogrodem Działka 31 ar | Powierzchnia obiektu 770 m | Dobrze prosperujący, gotowy biznes Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

469 000 zł48 m² 9 787,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki - w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Millenium Hall oraz uczelni wyższych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 12. piętrze w inwestycji Hartbex przy ul. Kopisto, w samym centrum Rzeszowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

612 750 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam III etap inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Inwestycja składa się z mieszkań na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

870 000 zł54 m² 16 171 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja! Nowe 2025,widokowe ,swiezo wykonczone ,os.Panorama Kwiatkowskiego z dostepem do plazy,przepieknymi widokami na zalew i gory .,umeblowane gotowe do zamieszkania. Sklada sie Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Drabinianka,Rzeszów

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 48 m2, znajdującego się na drugim piętrze w bloku przy ul. Sympatycznej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Staromieście Ogrody,Rzeszów

485 000 zł43 m² 11 345 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2-pokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 42,75 m , przy ul. Gromskiego w Rzeszowie, na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

589 000 zł56 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,8m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z 2008 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

469 000 zł36 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Chodkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,18 m2, usytuowane jest 1 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

524 700 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48m2 na ul. Świętej Kingi w Rzeszowie. Lokal położony jest na 6. (ostatnim) piętrze w bloku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

836 993 zł111 m² 7 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję mieszkaniową realizowaną w dzielnicy miasta - Rzeszów Słocina. To wyjątkowy projekt łączący nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

475 337 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe w stanie deweloperskim 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m + balkon położone na 1 piętrze kameralnej zabudowy szeregowej w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

480 000 zł1 327 m² 361,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 13,27ar, położoną przy ul. Łąkowej w obrębie Pogwizdów Nowy w Rzeszowie, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Miłocin,Rzeszów

559 000 zł63 m² 8 892,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Ostatnie wolne, nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,86 m2 + ogród ok. 47 m2. Mieszkanie w segmencie środkowym zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Myśliwskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

464 505 zł54 m² 8 651,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejny już II etap inwestycji w spokojnej i szybko rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej w Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

599 000 zł58 m² 10 263,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wśród zieleni, 10 minut od centrum! Przedsprzedaż - złap najlepszą cenę zanim inni się dowiedzą! Marzysz o mieszkaniu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rzeszów

Biała,Rzeszów

649 000 zł2 931 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży zabudowaną działkę znajdującą się na Os. Biała w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni łącznej 29,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

625 000 zł55 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Pogodne Wzgórze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twardowskiego

Pobitno,Rzeszów

425 000 zł40 m² 10 572,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje | 40,20 m2 | ul. Twardowskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 40,20 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z pustaka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 2025,luksusowe ,klimatyzacja z pieknym widokiem na zalew Zwirownia,os Panorama Kwiatkowskiego. pietro 4. Sklada sie; salon z aneksem kuch,dwie sypialnie, lazienka,osobne wc, hol,garderoba,duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

1 990 000 zł80 m² 24 875 zł/m²

 

Piętro:13/40

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowy apartament 80 m z panoramicznym widokiem | Olszynki Park | 13 piętro W samym sercu Rzeszowa, na wysokości trzynastego piętra prestiżowego kompleksu Olszynki Park, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

748 845 zł111 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej z garażami w bryle budynku. Domy powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

599 000 zł79 m² 7 597,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,84 m2, z ogrodem 25m2 oraz poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł47 m² 12 553,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,60 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

538 000 zł45 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 44,85 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

795 000 zł102 m² 7 794 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie, które dopasuje się do Ciebie ul. Grabskiego, rzeszów Są mieszkania, które po prostu dają więcej. Więcej przestrzeni, więcej światła, więcej możliwości. To jedno z nich.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

455 000 zł38 m² 12 101,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,6 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton prezentujemy, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w budynku z przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Słocina,Rzeszów

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania parterowego z dużym ogródkiem, położonego w widokowej, spokojnej i cenionej części Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem - południowa ekspozycja Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na parterze w kameralnej zabudowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

512 000 zł54 m² 9 555,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej, oferujących.