dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

429 500 zł31 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 31,12 m , położone przy ul. Kwiatkowskiego Opis budynku: rok budowy: 2021 Ilość pięter: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Ciepłownicza

Pobitno,Rzeszów

7 233 100 zł20 666 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2,06 ha położoną przy ul.Ciepłowniczej w Rzeszowie, obręb 217 Pobitno znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł56 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia / 2 pokoje / 55,5 m2 / 2 balkony / os. Drabinianka/ Rzeszów! Biuro Res Nieruchomości prezentuje przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

730 000 zł56 m² 13 028,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 56,03 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą z 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 55,7m2 z ogródkiem i miejscem postojowym - sprzedaż bezpośrednio U dewelopera- bez prowizji Prestiżowe Zacisze to kameralne zamknięte osiedle na ul. Sikorskiego. III etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

509 000 zł58 m² 8 700,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1979 roku w północnej części Rzeszowa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 45 m2 | ul. Miła, rzeszów Prezentowane dwupokojowe mieszkanie ma powierzchnię 45 m2. Położone jest na trzecim piętrze w budynku z 2024r Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

384 944 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,28 m2, mieszczące się na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

516 942 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Rzeszowie z 2 sypialniami I dużym balkonem 14 m2! mieszkania gotowe - kup I wykańczaj! Budynek został oddany do użytkowania końcem 2024 r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Tysiąclecia,Rzeszów

395 000 zł36 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 przy ulicy Rycerskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Tysiąclecia jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czarnoty

Rzeszów,podkarpackie

745 000 zł64 m² 11 677,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum Rzeszowa | mieszkanie dwupoziomowe | 63,8 m | parking | bez czynszu Mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa, które łączy to, co rzadko idzie w parze lokalizację i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł49 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie o pow.48,7 m położone na czwartym piętrze w bloku z windą przy ul.Popiełuszki Składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

899 000 zł94 m² 9 580,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 93,84 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej przy ul. Nowosądeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł34 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m , składające się z: - salonu z miejscem do wypoczynku - oddzielnej sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

427 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,70 m , zlokalizowane przy ul. Rycerskiej , usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zamkowa

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - Centrum Rzeszowa - ul. Zamkowa Park Nieruchomości prezentuje na wynajem Lokal po generalnym remoncie , zlokalizowany w kamienicy na 2 piętrze, idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilkowyja,Rzeszów

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ul. Bałtyckiej o powierzchni 55m2 , usytuowane na ósmym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

369 000 zł40 m² 9 215,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,04 m , położonego na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zagłoby

Mieszka I,Rzeszów

78,40 zł/m²12 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal medyczny o powierzchni 12,5 m2, położony na parterze budynku przy ul. Zagłoby. Cały obiekt przeznaczony jest wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Rzeszów,podkarpackie

3 400 000 zł255 m² 11 333,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż budynek usługowo-biurowy z najemcami gotowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego 233. Powierzchnia - 255 m Działka - 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Kmity,Rzeszów

379 000 zł40 m² 9 404,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie / 40,30 m2 / ul. Korczaka / os. Kmity / Rzeszów! Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,30 m2, położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Legionistów

Budziwój,Rzeszów

315 000 zł1 265 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę domu w Rzeszowie przy ul. Legionistów. - świetna lokalizacja = w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. To połączenie wygody życia w mieście ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Sikorskiego,Rzeszów

55,55 zł/m²81 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy w prestiżowej części miasta przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł37 m² 13 627,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,69m2 zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego na 2 piętrze w budynku z 2024. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i ma funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł55 m² 11 337 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nieruchomość inwestycyjną znajdującą się przy ul. Podwisłocze, mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

446 861 zł54 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia pośrednika! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,70 m2, zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Rzeszów

2 590 000 zł175 m² 14 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dwie kondygnacje w kamienicy + działka budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszowa, w dzielnicy Śródmieście. Pow. użytkowa ponad 175 m2 (dwa mieszkania + poddasze do własnej aranżacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

1 800 zł28 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna kawalerka o powierzchni około 28 m2 zlokalizowana na osiedlu Słocina przy ulicy Wieniawskiego. 2 piętro w niskim bloku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Pobitno,Rzeszów

598 185 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- najbardziej topowa lokalizacja w Rzeszowie! Wyjątkowy apartament w centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

490 000 zł64 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 63,7 m2 znajdujące się na osiedlu Baranówka przy ulicy Starzyńskiego. 3 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy z 1982 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się zaledwie kilka minut do centrum Rzeszowa - przy ul.Marszałkowskiej (os. Tysiąclecia). Mieszkanie o pow. 33m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

599 000 zł79 m² 7 598,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości. Dwupoziomowe Mieszkanie w zabudowie szeregowej znajdujące się przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie! Dom o powierzchni 78.83 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Projektant- przy ulicy Iwonickiej. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Śródmieście,Rzeszów

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 40 m . Usytuowany jest przy ulicy Zamenhofa w Rzeszowie - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

600 716 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,04 m2 w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Pobitno,Rzeszów

799 900 zł134 m² 5 948,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- wolnostojący dom z garażem w bryle budynku, o powierzchni użytkowej 134,84m2. Dom oferowany jest w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Projektant,Rzeszów

2 500 zł56 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | ul. Żmigrodzka | os. Projektant | winda | taras | po remoncie Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem położone przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Rzeszów,podkarpackie

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 20m2 przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe, dostępne na wynajem w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji przy ulicy Lenartowicza w Rzeszowie. Opis nieruchomości: 2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij